Vyšlo Assassin’s Creed: The Ezio Collection pro Switch, obsahuje české titulky

Vyšlo Assassin’s Creed: The Ezio Collection pro Switch, obsahuje české titulky

18 února, 2022 0 Od Jiří Hora

Herní společnost Ubisoft postupně posílá své starší díly série Assassin’s Creed na konzoli Nitnendo Switch. Už jsme se takto mohli pustit do třetího a čtvrtého dílu série a dokonce také do spin-offu Rogue. No a nyní se můžeme vydat na další tři epická dobrodružství a to v kůži slavného Ezia Auditore a to v kompilaci Assassin’s Creed: The Ezio Collection, jenž navíc obsahuje také české titulky, což neobsahovala ani původní kompilace pro konzole Xbox One a Playstation 4. Hra je nyní v prodeji a je dostupná jak v krabicové verzi, tak skrze digitální NIntendo eShop.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection obsahuje:

• Assassin’s Creed II. V tomto opusu se ujmete Ezia, nové asasína, který se vydává po stopě smrtící linie jeho předků skrz renesanční Itálii (Florencie a Benátky). Ponořte se do prostředí, kterému vládne touha po moci a odplatě, a konspirace. Zdokonalujte svůj um v ovládání zbraní navržených samotným Leonardem da Vincim. Všechna samostatná DLC budou dostupná vedle původního příběhu.

• Assassin’s Creed Brotherhood. Hraní za Ezia spočívá v neustálém boji proti mocnému templářskému Řádu. Všichni fanoušci si užijí cestu do Říma jakožto nejproslulejšího italského města a zároveň mocenského centra, které je prolezlé chamtivostí a korupcí. Bude třeba použít nejen svou sílu, ale i rovněž své vůdcovské schopnosti v bojích vašeho Bratrstva, jenž bude stát na vaší straně. Všechna samostatná DLC budou dostupná vedle původního příběhu.

• Assassin’s Creed Revelations. Vydejte se na Eziovo poslední dobrodružství, kdy se vydává po stopách svého velkého mentora Altaira na cestu plnou objevů a odhalení do Konstantinopole 16. století a srdce Osmanské říše.

• Extra Bonus: dva filmy s Eziem v hlavní roli. Kromě samotných her tato kolekce obsahuje i dva krátké filmy, které vám pomohou se do příběhu Ezia ponořit ještě více: Assassin’s Creed Lineage® and Assassin’s Creed Embers.