Vyšlo hack-n-slash rpg Warhammer Chaosbane

Vyšlo hack-n-slash rpg Warhammer Chaosbane

5 června, 2019 0 Od Jiří Hora

Dnešním dnem jde do prodeje velice pěkné vypadající hack-n-slash rpg Warhammer Chaosbane, které je zasazené do světa stolní strategické hry Warhammer Age of Sigmar. Hra je velice podobná třetímu Diablu od Blizzard, ale s jedinečnou tématikou hry od Games Workshop. My hru aktuálně recenzujeme a již velmi brzy se ji dočkáte. Více o samotné hře už v tiskové zprávě.

Oficiální tisková zpráva společnosti Comgad:

Voják Konrad Vollen, mág Elontir, trpasličí zabiják Bragi Axebiter či lučištnice Elessa: kterého hrdinu si vyberete, abyste se sami či společně s kamarády vydali zachránit císařství a zatlačili Chaos zpátky tam, odkud přišel?

Warhammer: Chaosbane, jakožto první akční RPG, které se odehrává ve světě Warhammer Fantasy Battles, zavede hráče do srdce Starého světa, na kontinent poznamenaný Velkou válkou proti Chaosu, kterýžto krvavý konflikt zpustošil lidské císařství. Hráči se budou moct vtělit do kůže člověka, vznešeného elfa, lesního elfa či trpaslíka a objevit ikonické lokace ze světa Warhammer Fantasy Battles, které upoutaly představivost milionů fanoušků z celého světa.

Hlavní vlastnosti:
•        První hra z žánru hack-and-slash zasazená do světa Warhammer Fantasy Battles

•        4 třídy postav, z nichž každá má vlastní jedinečnou hratelnost, schopnosti a vybavení

•        Obrovský bestiář s více než 70 příšerami, které jsou všechny spojené s bohy Chaosu, a epické souboje s bossy

•        Hra navržená pro kooperaci: můžete hrát sami nebo ve 4 hráčích, lokálně či online – rozhraní a synergie tříd byly navrženy  se zvláštním ohledem na kooperaci a týmovou spolupráci mezi postavami

•        Extrémní úroveň znovuhratelnosti: kromě hlavního příběhu vám režim bitev s bossy, nekonečné dungeony a pravidelné aktualizace zajistí bohatý herní zážitek

Warhammer: Chaosbane je právě v prodeji na PlayStation 4TM a Xbox One za DMOC 1899 Kč a pro PC za DMOC 1399 Kč.