Vyšlo Mortal Kombat 11

Vyšlo Mortal Kombat 11

23 dubna, 2019 0 Od Jiří Hora

Dnešním dnem mohou fanoušci bojovek slavit návrat legendy mezi těmito hrami. Pokud dění v tomto žánru sledujete pak víte, že jde o pokračování legendárního Mortal Kombat, které nyní vyšlo pod číslovkou 11. Za hrou stojí opět mistři v oboru NetherRealm Studios, kteří ji vedle klasických hlavních platforem PC, Xbox One a Playstation 4, dostávají i na konzoli Nintendo Switch, kde hra jako na jediné platformě běží místo staršího Unreal Engine 3, na Unreal Enginu generace čtvrté.

Tisková zpráva Cenega Czech:

Nová hra z legendární bojové série je tady! Představujeme hru MORTAL KOMBAT 11 od herního studia NetherRealm Studios, která nabídne ještě intenzivnější požitek ze hry, bohatou soupisku nových i již známých bojovníků, nové herní prvky a hlavně nespočet hodin zábavy!

MORTAL KOMBAT 11 přinese prohloubení prožitku ze hry díky unikátnímu hernímu systému přizpůsobení postavy (Custom Character Variation System), který hráčům umožní vytvářet přizpůsobitelné verze bojovníků v rámci herního rosteru. Hra MORTAL KOMBAT 11 také přinese nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety.