Vyšlo Mortal Kombat 11

Dnešním dnem mohou fanoušci bojovek slavit návrat legendy mezi těmito hrami. Pokud dění v tomto žánru sledujete pak víte, že jde o pokračování legendárního Mortal Kombat, které nyní vyšlo pod číslovkou 11. Za hrou stojí opět mistři v oboru NetherRealm Studios, kteří ji vedle klasických hlavních platforem PC, Xbox One a Playstation 4, dostávají i na konzoli Nintendo Switch, kde hra jako na jediné platformě běží místo staršího Unreal Engine 3, na Unreal Enginu generace čtvrté.

Tisková zpráva Cenega Czech:

Nová hra z legendární bojové série je tady! Představujeme hru MORTAL KOMBAT 11 od herního studia NetherRealm Studios, která nabídne ještě intenzivnější požitek ze hry, bohatou soupisku nových i již známých bojovníků, nové herní prvky a hlavně nespočet hodin zábavy!

MORTAL KOMBAT 11 přinese prohloubení prožitku ze hry díky unikátnímu hernímu systému přizpůsobení postavy (Custom Character Variation System), který hráčům umožní vytvářet přizpůsobitelné verze bojovníků v rámci herního rosteru. Hra MORTAL KOMBAT 11 také přinese nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | CoverNews by AF themes.