Warhorse oznamují středověké RPG Kingdom Come: Deliverance II

Warhorse oznamují středověké RPG Kingdom Come: Deliverance II

18 dubna, 2024 0 Od Jiří Hora

Jistě jste si na internetu všimli, že české studio Warhorse začalo teasovat na jejich novou hru. Všichni jsme tušili, co přijde a nyní to máme oficiálně. Hra Kingdom Come: Deliverance II se stává realitou a navíc má dorazit ještě v tomto roce. Hra bude větší a komplexnější, přesto hráčům přístupnější. Společně s oznámením přišel i první trailer, který naleznete pod novinkou.

Ponoříme se zpět do pulzujícího světa 15. století Českých zemí ve hře Kingdom Come: Deliverance II, kde se opět chodíme role Henryho, neochvějného syna kováře, který se zaplete do bouřlivé příběhu o zradě, pomstě a sebepoznání. V sequelu na nás čekají dvě rozlehlé mapy v dvakrát větším měřítku, než tomu bylo v případě prvního dílu. Hráči tak budou zkoumat nádherné a rozmanité prostředí, kde navštíví například hrad Trosky, či těžební město Kutná Hora. Nový díl nabídne přes 5 hodin cut-scén, které prohloubí náš herní a příběhový zážitek. 

Soubojový systém Kingdom Come: Deliverance II byl přepracován, aby byl přístupnější a přitom zůstal věrný své podstatě, což jest zobrazení skutečných středověkých bojových umění od elegantního šermu až po smrtící útoky na dálku skrze nově přidané kuše nebo rané palné zbraně na střelný prach. Herní svět se bude vyvijet dle našich rozhodnutí a bude jen na nás jak budeme Henryho profilovat. Bude hrdinou, či se vydá na opačnou stranu hradeb? Kingdom Come: Deliverance II má dorazit koncem roku na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.