Za předobjednávky závodní hry GRID získáte plakát + oficiální popisek hry

Za předobjednávky závodní hry GRID získáte plakát + oficiální popisek hry

30 září, 2019 0 Od Jiří Hora

Vydání nového dílu série GRID se kvapem blíží. Už 11. října budeme moci usednout za volant těch nejslavnějších a nejoblíbenějších závodních vozidel a to na platformách PC, Xbox One a Playstation 4. Letošní díl série GRID má být velkolepým návratem série k jejím kořenům a přinést tak opět o něco autentičtější pocit z jízdy, než nám nabízel třeba druhý díl. Nicméně hra by měla disponovat širokými možnostmi nastavení fyziky, takže i ti z nás, kteří si oblíbili druhý díl série, by měli být spokojeni.

GRID u nás vydává společnost COMGAD, která si pro všechny z vás, kteří si předobjednají hru, připravila malý dárek v podobě plakátu velikosti A2 s ústředním motivem hry. Plakát bude k dispozici u standartní i Ultimate Edice, u Ultimate Edition jen připomínáme, že bude dostupná už od 8., nikoliv 11., října. Nakonec tu máme od českého distributora také oficiální český popis produktu, kterým nám poskytne veškeré informace, jenž o hře potřebujeme.

Oficiální popis produktu GRID:

TA NEJSLAVNĚJŠÍ ZÁVODNÍ AUTA – Usedněte za volant obrovského výběru aktuálních i klasických vozidel různých tříd. Hra nabídne moderní auta jako Porsche 911 RSR a Ferrari 488 GTE ve třídě GT, jakož i klasiky Ford GT40 a Pontiac Firebird Modified – se všemi těmito vozy budete moct závodit do sytosti.

Třídy:
– Touring Cars
– Stock Cars
– Tuner Cars
– GT Cars
– Formula J
– Prototype
– Group 7 Specials

12 NEUVĚŘITELNÝCH ZÁVODNÍCH LOKACÍ – Soutěžte v napínavých závodech v ulicích ikonických měst, na světoznámých okruzích a nádherných rovinkách. Mezi lokace patří Havana, Šanghaj, Brands Hatch, Indianapolis a spousta dalších, které nabídnou více cest v každé oblasti během různé denní doby a za různého počasí.

NAPIŠTE VLASTNÍ PŘÍBĚH, VYTVOŘTE VLASTNÍ ODKAZ – Vyberte si ze 6 hlavních kariérních cest, které všechny vedou na GRID World Series, plus dodatečné soutěže Showdown

– Touring
– Stock
– Tuner
– GT
– Invitational
– The Fernando Alonso Challenge

VÝZVA FERNANDA ALONSA – Fernando Alonso, jeden z nejúspěšnějších závodníků moderní éry F1, Endurance a závodů Stock, se stává součástí hry GRID jako závodní konzultant a jeho vůz Renault R26 je dostupný ve hře. Postavte se jeho výzvám a získejte právo závodit se samotným Alonsem.

6 NAPÍNAVÝCH TYPŮ ZÁVODŮ – Užijte si výzvu různých herních režimů i editoru soutěží/závodů:

– Racing – Tradiční závodní režim se skupinovým startem a finišem se šachovanou vlajkou
– Oval Racing – Postupný start s daným počtem kol
– Time Trial – Jedno auto na trati/okruhu svádí závod s časem
– Time Attack – Více aut na trati/okruhu, postupný start proti času
– Skirmish – Hráči si mohou vyzkoušet auta nebo se pobavit s kamarády, zatímco čekají na hru pro více hráčů
– Hot Lap – Vylepšete si postavení na startu před závodem díky nejrychleji zajetému kolu

RACECRAFT – Inovativní okamžitý systém bodování, který hráče odměňuje za přesnou, zdatnou či smělou jízdu. Hráči mohou získávat body od spoluhráčů, soupeřů i úhlavních konkurentů a zlepšit si tak skóre offline i online.

VÝZNAMNÝ SYSTÉM POŠKOZENÍ – Poškození ve hře GRID má vliv na hráče i počítačové závodníky a navazuje na úspěšný systém poškození od Codemasters, který vizuálně a mechanicky ovlivňuje váš závod. Poškození bude mít vliv na vzhled i na ovládání a rovněž je možné kvůli němu závod nedokončit.

POSTUP HRÁČE – Získávejte zkušenosti během závodění a Racecraftu a postupujte na vyšší úrovně, za což budete dostávat odměny. Hráči získají odměny za prestiž, karty hráče, nové spoluhráče i úspěchy v rámci celé hry.

SOUTĚŽTE ONLINE – Závoďte v rychlých zápasech nebo povyšte své závodění na vyšší úroveň díky editoru online soutěží, a to buď v rámci veřejných her, či soukromých závodů s přáteli.