Zveřejněny HW nároky kooperativní sci-fi akce Outriders

Zveřejněny HW nároky kooperativní sci-fi akce Outriders

17 ledna, 2021 0 Od Jiří Hora

V nedávném příspěvku o hře Outriders jsme vám sdělili opět nemilou zprávu, která se týkala dalšího odkladu zmíněné hry. Na štěstí se vývojáři rozhodli, že nám přeci jen dovolí kus hry ochutnat a to skrze demoverzi, která bude dostupná už 25. února tohoto roku. Demo bude dostupné na všech platformách, tedy Xbox Series, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4 a také PC. Právě u poslední platformy je nutné znát ještě jisté dodatečné informace – HW nároky. O ty se s námi vývojáři konečně podělili a naleznete je níže pod novinkou.

“OUTRIDERS obsahují rozsáhlou sadu pokročilých možností zobrazení, aby hráči mohli vylepšit své nastavení tak, aby využili na maximu své PC, spolu s podporou třinácti jazyků, možnostmi přizpůsobení uživatelského rozhraní, plným cross-play napříč všemi platformami, podporou ultra širokého displeje, dynamickým rozlišením, škálování pro zajištění vysokého výkonu a plná podpora NVIDIA DLSS.

Tým People Can Fly tvrdě pracoval, aby zajistil konzistentní snímkovou frekvenci bez ohledu na možnosti PC, a naše hardwarové požadavky jsou zaměřeny tak, aby si hráči PC vždy užili plynulé rychlosti 60 fps.” stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora CENEGA Czech. Kromě HW nároků se můžete podívat také na nový trailer zaměřený na PC featury.