Assassins Creed III Remastered přinese novinky v hratelnosti

Assassins Creed III Remastered přinese novinky v hratelnosti

17 března, 2019 0 Od Jiří Hora

Remaster třetího Assassins Creed se pomalu blíží a Ubisoft se jej opět rozhodl připomenout a to v měsíčních novinkách o Assassins Creed Odyssey, jehož Season Passu je tato upravená verze takéž součástí. Jak to nyní vypadá, tak nepůjde pouze o pouhý remaster, který by nabízel pouze lepší vizuální podívanou, což rozhodně nabízet bude, ale tento kousek zahrne i daleko více, co dozajista ovlivní i samotnou hratelnost.

Upravený Assassins Creed III Remastered přinese daleko hustší obyvatelstvo daných měst, což bude mít vliv na nenápadný postup, ten ale ovlivní i možnost zabít dva nepřátele najednou, nebo možnost je přilákat hvízdnutím, což v originále z roku 2012 chybělo. Velkou změnou projde i interface samotné hry, kde bude upraveno HUD, menu, ale i orientace v samotné mapě a její mini verzi. Nakonec budeme mít možnost i volného míření. Tak si říkám, že se nám ten remaster pěkně vybarvuje a začínám se na něj těšit čím dál tím více.

Jinak sám doufám, že po remasteru Assassins Creed III, se dočká své upravené verze i zcela první díl, který nám v této generaci jako jediný bude chybět. Osobně si přeji, aby se speciálně první díl dočkal remaku, jelikož tento díl byl tím, jenž tento fenomén v roce 2007 odstartoval.