Cenega u nás vydá Speciální edici hry Stronghold: Warlords

Cenega u nás vydá Speciální edici hry Stronghold: Warlords

27 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Je tomu měsíc, co jsme přišli s úžasnou zprávou, že chystaný nový díl ze série Stronghold, Stronghold: Warlords, má datum vydání a vyjde už 29. září letošního roku. Hru si budeme moci pořídit buďto skrze digitální službu Steam, nebo ve formě krabicové verze, která teď pro řadu z nás může být podstatně lákavější. Díky místnímu distributoru CENEGA Czech, se totiž už nyní můžeme těšit na Speciální edici, která vedle nějakého toho digitálního obsahu, přinese i několik zajímavých, dnes již často neviděných fyzických bonusů. Pokud už se v herním světě pohybujete nějaké ty desítky let, pak víte, že dříve každá krabicová verze PC hry byla svým způsobem sběratelským kouskem a je skvělé, že se k tomuto provedení někteří vývojáři a vydavatelé vrací.

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Firefly Studios oznamuje, že nová hra z legendární strategické série Stronghold: Warlords bude dostupná v limitované edici s bonusovým fyzickým a digitálním obsahem.

Stronghold: Warlords Limited Edition bude obsahovat:
– hru na DVD s krabičkou
– unikátní artbook v pevné vazbě
– originální herní soundtrack na CD a v digitální verzi
– krabička na soundtrack CD
– dokument o tvorbě hry v digitální verzi

V případě, že si hru předobjednáte u některého z našich partnerů, získáte navíc jako bonus digitální kód na oblíbenou hru Stronghold HD.“ stojí v tiskové zprávě českého distributora. Ten navíc dodává, že tato edice bude dostupná ve velmi omezeném množství. Líbí se vám? Nám moc. Doufejme, že půjde stále více vývojářů ve stopách Firefly Studios.