Cenega vydá oficiální příručku ke hře Cyberpunk 2077

Cenega vydá oficiální příručku ke hře Cyberpunk 2077

12 května, 2020 0 Od Jiří Hora

Dlouho očekávaný titul Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt Red u nás vydá společnost COMGAD. Nicméně před tím, než uzavřela dohodu o vydání, tak ve hře byl i český distributor Cenega Czech, který se postaral o vydání hry Zaklínač 3 a dlouhou dobu se myslelo, že tomu tak bude právě i u Cyberpunk 2077. Ale Cenega u značky Cyberpunk 2077 nakonec neodejde s prázdnou jak nyní oznámila Kristýna Flessigová za výše uvedeného distributora. Cenega se totiž dohodla se společností Piggyback a vydá u nás oficiální průvodce světem Cyberpunk 2077.

V oficiální tiskové zprávě stojí:
Cyberpunk 2077 The Complete Official Guide – Collector’s Edition je rozsáhlý a podrobný průvodce hrou Cyberpunk 2077, který seznámí hráče se všemi výzvami, herními prvky a systémy a provede je na jejich cestě napříč celým herním světem.

Kompletní průvodce hrou: V příručce naleznete veškeré příběhové linky, všechny vedlejší úkoly, odměny a všechna zakončení herního příběhu; dále nepovinné výzvy, mini hry, odemknutelné položky, tajemství a mnohem více.
Srozumitelné vysvětlivky: Každá mise, herní mechanika a významná volba pokrytá přístupnými řešeními.
Mapy Night City ve vysokém rozlišení: Každá mapa s označením lokací sběratelských předmětů a bodů zájmu.
Referenční a analytická kapitola: Detailní informace o všech hlavních herních systémech, včetně vývoje postav, schopností, vylepšení, trofejí a úspěchů a dalších.
Okamžitý postup misemi: Anotované snímky obrazovky a dopodrobna vypsané kroky ukazují, jaké jsou možnosti postupu v každé z herních misí.
Pokročilé bojové strategie: praktické a účinné taktiky ke zničení všech nepřátel a bosů.
Komplexní reference: Podrobná analýza všech předmětů a zbraní, včetně statistik a podmínek pro odemčení.
Spoiler-sensitive: Obsah příručky byl pečlivě navržen tak, aby se předešlo vyzrazení příběhových zvratů k zachování maximálnímu prožitku hráče.
Okamžité vyhledání: Propracovaný tištěný navigační a rozsáhlý rejstřík zaručí hráčům okamžitý přístup k hledaným informacím.
Herní grafika: Poutavé obrázky přímo od vývojářského týmu ve vysoké kvalitě.
Prémiové zpracování: Příručka je vytištěna na papíře té nejvyšší kvality a je opatřena tvrdými deskami.

Cyberpunk 2077 The Complete Official Guide – Collector’s Edition bude dostupná od 17.9.2020 u vybraných obchodů za doporučenou maloobchodní cenu 899,-. Příručka bude v originálním anglickém jazyce.