Dnes vychází unikátní RPG Greedfall

Dnes vychází unikátní RPG Greedfall

10 září, 2019 0 Od Jiří Hora

Dnešním dnem vstoupilo do prodeje unikátní fantasy RPG Greedfall, které v sobě mísí historii s fantaskním ostrovem Teer Fradé. Tuto hru má na svědomí studio Spiders Games, které ji dnes vydavá ve spolupráci se společností Focus Home Interactive a to na platformách PC, Xbox One a Playstation 4. My během dnešní půlnoci na GreedFall vydali naší obří recenzi, kterou si můžete přečíst ZDE. Nám se hra ale zatraceně líbila a i po recenzi v ní hodláme dále topit další hodiny a hodiny.

Oficiální popis hry distributora COMGAD:

Na obzoru se tyčí záhadný magický ostrov Teer Fradee, naděje pro vaši chorobami zamořenou vlast. Mezi řadou ostrovních frakcí, ke kterým se řadí osadníci i domorodci, panují napjaté vztahy a do toho všeho dorazíte vy coby diplomat, který pátrá po léku.

V jádru hry GreedFall čeká svoboda a prostor pro rozhodnutí. Napište si vlastní příběh od tvorby postavy až po závěr a vytvořte si vlastní cestu pomocí významných rozhodnutí a výběru talentů, schopností a vlastností. Vyberte si, kteří společníci vás na výpravě doprovodí, pečlivě zvažte jejich talenty a příslušnost. Navíc můžete vyrábět vybavení pro celou svou družinu a hrát po svém. Můžete si dělat přátele i nepřátele a činit ta nejtěžší rozhodnutí v rámci vytváření osudu sebe sama i celého ostrova.