EA s Anthem stále nehází ručník do ringu, věří ve zlom

EA s Anthem stále nehází ručník do ringu, věří ve zlom

24 června, 2019 0 Od Jiří Hora

Společnost EA v tomto roce prakticky vydala jednu jedinou hru, kterou měl být megalomanský projekt s názvem Anthem, který vyvíjelo a v podstatě neustále vyvíjí studio Bioware. Jenže vývoj této hry rozhodně nevypadal tak, jak se mohlo zdát a hra během startu dopadla přímo katastrofálně. Ostatně o problémech s vývojem Anthem jsme psali v našem článku, který se tímto zabýval, přečtěte si ho ZDE. Jenže i přesto, že se zdá, že to má hra spočítané, EA si myslí, že Anthem svůj pontenciál vyjeví a nakonec bude skvělou a jedinečnou hrou, jenž tu s námi bude dlouhé roky. Ostatně si přečtěte, co k tomu řekl šéf EA Andrew Wilson.

“Pokud bychom nevěřili, že svět Anthem je jedinečný, s dobře napsanými postavami, zábavnými Javeliny, a mnohem více, do hry bysme již dále neinvestovali. Jenže tyto hry a série tu s námi jsou 7-10 let a to přesně my vidíme v Anthem. Neměli jsme zrovna skvělý start, rozhodně ne v jaký jsme doufali, a v jaký doufali i fanoušci hry, ale pevně věříme, že Bioware stále mohou z Anthem udělat něco unikátního. Již minulostí ukázali, že jsou něčeho takového schopni.”

Výše zmíněné tvrzení můžeme vidět několika způsoby, ale pokud by tu Anthem měl opravdu být 7 – 10 let, musí se ve hře opravdu něco zlomit. Jelikož ani nové updaty zatím komunitu nepřesvědčili o tom, že se to v brzké době změní, ba naopak jsou kolikrát ještě více rozhořčení. Já osobně opravdu doufám v onen zlomový okamžik, jelikož se do hry rád vracím, jelikož gameplay samotný je navykový, ale obsah chce rozhodně vylepšit a také se nesmí zapomínat na řadu chyb a glitchů. Je možný že Anthem si svůj oficiální start odbude ještě jednou s nástupem nových konzolí a snad už bez chyb. Pokud by se tak nestalo, mám pocit, že se jinak hra propadne historií.