Filmy podle her Dragon Quest a Ni No Kuni se brzy objeví na Netflixu

Filmy podle her Dragon Quest a Ni No Kuni se brzy objeví na Netflixu

5 ledna, 2020 0 Od Jiří Hora

Filmová streamovací služba Netflix neustále roste a v posledním roce těží zejména z vlastní produkce, ale také z toho, že do svého programu zahrnuje snímky, či seriály, které nejsou pro místní trh zcela typické. Právě takové dva snímky nyní zamíří do Netflixu pro Severní Ameriku a Evropu a včetně české lokalizace, minimálně formou titulků. Oba filmy mají přitom svůj původ v herní sféře. Jde o filmy Ni No Kuni a Dragon Quest: Your Story. Obojí je v provedení animovaného filmu a obojí pochazí z japonských herních sérií.

Jako první dorazí na službu Netflix film Ni No Kuni, který si odbyl svou premiéru již v loňském roce v Japonsku, kde se dočkal poměrně vřelého přijetí. Již za dva týdny si film budeme moci vychutnat i u nás a to s českými titulky. Premiéru bude mít film pro západní publikum 16. ledna. V popisu snímku na Netflixu stojí: “Dva obyčejní teenageři se vydají na magickou výpravu, aby zachránili svou kamarádku a její Alter ego z jiného světa. Ale cestu jim komplikuje láska.” na původní trailer se podívejte pod odstavcem.

Snímek na motivy veleslavné japonské rpg série Dragon Quest zatím nemá stanovené datum premiéry, každopádně dlouho na něj čekat také údajně nemáme. Film Dragon Quest: Your Story by se měl na Netflixu objevit během několika následujících filmů a z traileru, který naleznete níže je patrné, že se opět budeme mít na co těšit. Netflix popisuje děj filmu následovně: “Ve snaze zachránit matku před ďábelskou Ladjou kráčí Luca ve stopách svého otce. Jeho jedinou nadějí je najít božského hrdinu, který v rukou třímá zenithianský meč“.