Gamescom přinesl nové trailery na Death Stranding, Watch Dogs Legion, Predator Hunting Grounds a další…

Gamescom přinesl nové trailery na Death Stranding, Watch Dogs Legion, Predator Hunting Grounds a další…

21 srpna, 2019 0 Od Jiří Hora

Gamescom 2019 je v plném proudu a přinesl celou řadu novinek. Dokonce tolik, že jsme v jednom dni toho sepsali tolik a na již oznámené tituly nebyl čas. Přitom i ty se zde ukázaly v nových trailerech a tak jsme si připravili tuto větší novinku, která obsáhne více titulů, na které nám v jednotlivých novinkách nezbyl prostor.

Destiny 2, které přešlo pod marketing Microsoftu, je studiem Bungie stále rozšiřováným titulem, který se v září rozšíří o DLC Shadowkeep. V něm se budeme muset vrátit na Měsíc a postavit se nejhorším nočním můrám všech Guardianů.

Darksiders Genesis byl oznámen během letošní E3 a půjde o spin-off, který se v rámci série vydá cestou úplně jiného žánru, tedy hack-n-slash rpg. Celá hra se bude odehrávat ještě před samotnou hlavní trilogií, kdy se máme těšit na zajímavý příběh a svižnou nekompromisní hratelnost. Prezentace Googlu na Gamescomu nám pak přinesla nový trailer.

Na Gamescomu nechyběl ani Ubisoft, který se rozhodl v novém traileru představit poměrně čerstvě oznámené Watch Dogs Legion. To se bude odehrávat v blízké budoucnosti v technologicky vyspělém Londýně, který je však pod nadvládou útlaku. Proto musí obyvatelé Londýna povstat a postavit se svým utiskovatelům. Watch Dogs Legion nám jako první díl v sérii umožní hrát za jakéhokoliv obyvatelé Londýna, což je velmi ambiciózním krokem.

Na Gamescomu se v prvních gameplay záběrech ukázala i Playstation 4 exkluzivita Predator Hunting Grounds. Za hrou stojí vývojáři ze studia IllFonic a půjde o asymetrickou multiplayerovou akci, kdy čtveřice hráčů se chopí role elitních vojáků, jenž musí v džungli splnit různé paramilitarní mise. Musí se však mít neustále na pozoru, jelikož jeden hráč zde bude v kůži nejobávanějšího lovce ve vesmíru Predatora.

Velkolepou evropskou herní akci si nenechal ujít ani guru mezi herními vývojáři Hideo Kojima, jenž zde v nové ukázce předvedl jeho stále tajemnou hru Death Stranding. Ukázány nám byly nové gameplay záběry, kde jsme byly schopni prohlédnout si krajinu ve hře, která vypadá jednoduše fantasticky. Jsme však ze hry moudřejší? Ani ne, ale to je ostatně cílem Kojimi do samotného vydání.

I když je vydání hry Control za rohem, tak studio Remedy využilo Gamescomu a předvedlo během něj Launch trailer, který opět ukazuje, že vývojáři mají stále co nabídnout. Minimálně do své poslední hry vkládají hodně úsilí. Jestli se jim to povede, se dozvíme již na konci tohoto měsíce, kdy hra navštíví platformy PC, Xbox One a Playstation 4.