Kooperace HALO Infinite se dočká beta testu, odstartuje příští pondělí

Kooperace HALO Infinite se dočká beta testu, odstartuje příští pondělí

4 července, 2022 0 Od Jiří Hora

Nejnovější díl velkolepé scifi ságy HALO jsme měli koncem minulého roku možnost náležitě otestovat a nutno říci, že se nám hra velmi líbila, o čemž svědčí i naše recenze a to navzdory nějakým těm nedostatkům. Na hře nám zejména chyběla možnost kooperace, která dosud v žádném HALO nechyběla a ani HALO Infinite nebude výjimkou, byť se zpožděním. Nicméně už během příštího týdne budeme mít konečně možnost si kooperaci vyzkoušet během dvanáctidenního beta testu, který proběhne od 11.7. do 22.7.

„Studio 343 Industries vás příští týden zve do betaverze online kooperace pro příběhovou kampaň hry Halo Infinite. Stejně jako technický test hry pro více hráčů, který proběhl minulé léto, pomůže i tato betaverze s vydáním online kooperace kampaně, která bude dostupná později tento rok. Hráči si budou moci vyzkoušet nový herní režim. Díky testování ve větším měřítku pomohou vývojářům ze studia 343 Industries získat cennou zpětnou vazbu.

Betatest proběhne od pondělí 11. července do pátku 22. července a bude dostupný všem, kdo vlastní kampaň Halo Infinite anebo je aktivním předplatitelem Xbox Game Pass. Pro zapojení do bety, hráči na konzoli musí být členy programu Xbox Insider, zatímco hráči na Steamu budou omezeni registracemi programu Halo Insider.

V rámci betaverze online kooperace bude dostupná celá kampaň Halo Infinite. Jedná se o nový build, tudíž si všichni hráči musí stáhnout tuto verzi kampaně a začít hrát od začátku, jelikož se nepřenese žádný předchozí postup. Jakmile splníte v betaverzi misi, můžete se k ní vrátit skrze funkci „Mission Replay“. Postup z betaverze se nepřenese do prodávané verze hry. Více informací najdete na blogu Halo Waypoint.

Přečtěte si prosím informace níže, abyste věděli, jak se přidat do programu Xbox Insider či Halo Insider, pokud jste tak už neučinili. Dále jsou také uvedeny podrobnosti k publikování dojmů/videí z této betaverze.“ Stojí v oficiální tiskové zprávě českého zastoupení Xboxu.