Marvel’s Avengers se příští měsíc rozšíří o Kate Bishop

Marvel’s Avengers se příští měsíc rozšíří o Kate Bishop

20 listopadu, 2020 0 Od Jiří Hora

Mělo se jednat o jeden z dost možná největších superhrdinských videoherních počinů, který tu s námi bude po dobu několika let, ale ne vždy jde vše podle plánu. Řeč je samozřejmě o hře Marvel’s Avengers z dílny studia Crystal Dynamics a společnosti Square Enix. Titul se v posledních týdnech potýká se silným odlivem hráčů, přičemž na vině má být velmi špatně navržený endgame obsah. Hře nepomohl ani odklad prvních DLC a také verzí pro konzole Xbox Series X a Playstation 5. Naštěstí studio ani vydavatel se nevzdávají, což nám dávat na jevo aktuálně představené rozšíření Kate Bishop – Operation: Taking Aim. Tedy rozšíření, které už s námi mělo být nějakou dobu.

Rozšíření Kate Bishop – Operation: Taking Aim mělo původně vyjít v krátkém čase po samotné hře, ale vyžadovalo další práci. Naštěstí je zdá se hotovo a dočkáme se jej tak už 8. prosince tohoto roku a to na PC, Xbox One a Playstation 4. Na Xbox Series X a Playstation 5 se musíme zatím spokojit se zpětnou kompatibilitou.

Příprava na Taking AIM začala novými záhadnými misemi Tachyon, které se začaly objevovat na poradním stole před několika týdny. v Taking AIM se Kate Bishop, mistryně v lukostřelbě a zkušená gymnastka, znovu probouzí po svém vyšetřování zmizení Nocka Furyho po Dni A, což vede k tomu že zmizel i její mentor Clint Barton (Hawkeye). Když odhalí záhadu, která se skrývá za náhlým objevením zdeformovaných Tachcon Rifts, odkrývá nový pokroucený plán AIM, který ji donutí znovu pracovat s Avengers.

Příbě Taking AIM začne krátce po ukončení kampaně Marvel´s Avengers Reassemble a je pouze první polovinou dvou příběhu Hawkeye. Clint Barton Hawkey dorazí na scénu počátkem roku 2021 aby dokončil svou dvojitou funkci a položil základy pro to co bude v Marvel´s Avenger následovat.” stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti Cenega. Níže se ještě můžete podívat na nový launch trailer. Také doufejme, že druhá polovina nového příběhu na sebe nenechá dlouho čekat a my se budeme moci chopit i postavy původního Hawkeye.