Marvel’s Iron-Man VR dostal launch trailer

Marvel’s Iron-Man VR dostal launch trailer

1 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Jestliže jste fanoušky komiksů, obzvláště těch od Marvelu, a zároveň fandíte VR, pak jistě netrpělivě vyhlížíte novou hru od studia Camoflaj s názvem Marvel’s Iron-Man VR, která míří exkluzivně na platformu Playstation VR. Jak jistě víte, vývojáři nestíhali původní datum vydání, které spadalo na polovinu května a hru tak bylo nutné odložit a to konkrétně na datum 7. července, které je doslova za dveřmi. Hra vychází už příští úterý. Aby se novinka pro PSVR připomněla, tak dnes tu máme launch trailer, který určitě stojí za shlédnutí, pokud si na něj brousíte zuby.

Tony Stark se vzdal výroby zbraní a pustil se do vytváření technologií pro boj se zlem jako Iron Man. Po několika letech v roli superhrdiny na Tonyho zaútočí záhadná hackerka a protikorporátní aktivistka Ghost, která k tomu využívá staré zbraně Stark Industries. Ve snaze zničit jeho impérium útočí Ghost na zařízení Starkovy korporace po celém světě, což vede k neustálé eskalaci konfliktu a konečnému střetu.

● S pomocí dvou pohybových ovladačů PlayStation Move nastartuj Iron Manovy repulzní trysky a vzlétni do oblak s arzenálem kultovního Iron Manova vybavení na dosah.
● V dílně Tonyho Starka modernizuj techniku a vylepšuj Iron Manovo elegantní brnění i jeho úžasné schopnosti.
● Ve strhujících a akcí nabitých bitvách se utkej s jedním z největších Iron Manových soupeřů.“ stojí v popisku hry u oficiálních distributorů Sony pro Českou Republiku.