Oznámena hororová hra The Quarry, vyjde začátkem léta

Oznámena hororová hra The Quarry, vyjde začátkem léta

18 března, 2022 0 Od Jiří Hora

Studio Supermassive Games mělo poslední roky nejspíše plné ruce práce, jelikož vedle své rozsáhlé série The Dark Pictures Anthology, dokázali tvořit ještě další projekt, tentokrát pro 2K Games. Tou hrou je teenagerský horor The Quarry, jenž jsme zaregistrovali nějaký ten týden nazpět jako registrovanou známku. Nyní byla hra oficiálně oznámena a my tu tedy o ní máme spoustu detailů a také debutový trailer. Stejně jako předchozí hry studia, i zde bude záležet na našich rozhodnutích, které budou stát na pokraji života a smrti. Vydáme se totiž se skupinkou dospívajících táborových poradců do noci po konci tábora Hackett’s Quarry, kde již nejsou žádní dospělí, děti, ale ani pravidla. 

Hra se bude zaměřovat na devět teenagerů, jejichž letní večírek se zvrhne v noc plnou hrůz. Tvůrci slibují filmový hororový zážitek a to hlavně díky zmíněným rozhodnutím, ale také hereckým výkonům, jenž vdechly postavám život. Chybět by neměl ani multiplayer, kde bychom měli hlasovat o následujícím kroku postav. NIcméně se může každý hráč standardně starat o jednu konkrétní postavu z oněch devíti.

“Teenageři začnou být pronásledování něčím nebezpečným a krvelačným a čeká je noc hrůzy. Přátelské žerty a flirt jdou stranou a čeká je rozhodnutí na život a na smrt. Společné vztahy se budou budovat i bortit podle tlakem rozhodnutí, která uděláte. Zahrajte si za každou z devíti postav v napínavém filmovém příběhu, kde každé rozhodnutí ovlivní vývoj, kam se bude příběh ubírat. Každá postava se může stát hvězdou show, nebo zemřít, než se dočkáte rána.” stojí v tiskové zprávě společnosti CENEGA Czech. The Quarry vyjde 10. června letošního roku pro PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4.