Pagan Online nyní dostupné skrze Early Access

Pagan Online nyní dostupné skrze Early Access

20 dubna, 2019 0 Od Jiří Hora

Pokud vyslovíme slovo Wargaming, co vás napadne jako první? Asi nebudu lhát, když řeknu, že World of Tanks. Díky této hře si společnost vydobila své renomé, ale svůj bitevní svět rozšířili o bitevní lodě s World of Warships, které zažívají v tuto chvíli nový start s podtitulem Legends, jenž titul zároveň dostal na konzole Xbox One a Playstation 4, ale kromě nich je tu letecké World of Warplanes. Wargaming však v tuto chvíli přichází s novou hrou Pagan Online a tím se pouští do, pro ně, zcela nových vod žánru role-play hře, tedy jinak známého pod zkratkou rpg.

Pagan Online se nyní dostává na Steamu do programu Early Access a vyjde vás na nějakých €26,99, což je v přepočtu přibližně 699,- Kč. Za hrou stojí srbské studio Mad Head Games, jenž se nechalo inspirovat klasickými izometrickými hack-n-slash rpg typu Diablo, ale přidávají i něco z žánru MOBA. To je znát hlavně v souvislosti s osmicí dostupných hrdinů, kdy každý z nich nabídne jedinečný a zcela odlišný herní zážitek. Svým zpracováním Pagan Online čerpá z předkřesťanské slovanské mytologie, což nabídne zajímavé nepřátele a neokoukaný příběh, jenž je postaven do pěti aktové kampaně pro jednoho hráče nabízející tři úrovně obtížnosti. Kromě toho se hráči mohou těšit na další herní režimy v podobě denních a týdenních výzev, kontraktů na lov monster, či atentátů. Vzhledem ke své online povaze nebude titul postrádat ani lov lootu, či kraftování.

Pagan Online vypadá zajímavě a my se vám z něj pokusíme zprostředkovat nějaké ty dojmy a uvidíme, jak se Wargamingu podařilo rozšířit své působení do dalšího žánru.