Pokračování The Sims bude v základu zdarma

Pokračování The Sims bude v základu zdarma

18 září, 2023 0 Od Jiří Hora

Herní společnost Electronic Arts se na svém oficiálním blogu pochlubila několika informacemi, které se týkají chystaného nového The Sims, které zatím nese kódové označení Project Rene. Ten se nám již v krátkosti představil a má nabídnout celou škálu různých vychytávek zejména z pohledu toho, jak si budeme moci vytvářen náš vysněný dům, ale také samotného simíka.

Co tedy stojí v příspěvku? Hra budev základu zdarma, což je oproti předchůdcům jistá změna, ale jak asi tušíte, tak za cokoliv navíc si připlatíme. Což bude platit nejen pro samotný rozšiřující obsah, ale také za některé mechaniky, které budou označeny za pokročilé, u když to je otázka, co by tím mohlo být myšleno. Určitě je ale fajn, že do nového kousku budeme moci zavítat bez nutnosti nákupu a zjistit, jestli je to vlastně to pravé ořechové.

Pokud byste náhodou měli strach o The Sims 4, tak vás jistě potěší, že obě hry budou koexistovat spolu a na 4. díl tak budou i nadále vycházet nová rozšíření a kolekce jako tomu bylo doposud. Je ale otázkou, jak tento paralelní běh nakonec skončí, jelikož to minimálně roztříští komunitu, takže dříve či později bude nejspíše muset někdo z kola ven.