Sultáni dorazili do Age of Empires IV

Sultáni dorazili do Age of Empires IV

16 listopadu, 2023 0 Od Ladislav Procházka

Letošní rok byl pro fandy konzolových strategií velmi bohatý. Zvláště pak pro ty, kteří stejně jako já, milují sérii Age of Empires. Jednak na konzole Xbox vyšel nestárnoucí díl a klasika všech klasik, Age of Empires II: Definitive Edition a druhak zde před pár měsíci přistál čtvrtý díl. A právě do posledního dílu z této série přichází sultáni, tedy DLC pod názvem The Sultans Ascend. Za cca tři sta korun dostanete, kromě české lokalizace, také novou kampaň, dvě hratelné civilizace, tedy byzantskou a japonskou a také deset nových map, odměny a další bonusy. Níže se pak můžete podívat na aktuální trailer.

“Ve Vzestupu sultánů se ujmete velení nad mocnými armádami na obranu svých území. Těšit se můžete na úplně nové kampaně zasazené do oblasti Středního východu s novými civilizacemi.

Chopte se zbraní v čele muslimského odporu proti evropským křižákům v nové dramatické kampani pro jednoho hráče. Sledujte příběhy známých muslimských vůdců v jejich boji proti křižákům a bitev, které proti nim svedli.

Kromě zcela nové kampaně obsahuje toto rozsáhlé rozšíření dvě úplně nové hratelné civilizace, Japonce a Byzantince, a čtyři hratelné a přepracované varianty civilizací uvedených na scénu v původním titulu Age of Empires IV. Vedle toho nechybí ani nové mapy, odemykatelné odměny a množství dalšího obsahu.” stojí v oficiální tiskové zprávě.