The Last of Us: Part II se připomíná novým dramatickým trailerem + vyjádření Neila Druckmana

The Last of Us: Part II se připomíná novým dramatickým trailerem + vyjádření Neila Druckmana

6 května, 2020 0 Od Jiří Hora

Asi není třeba připomínat, jak těžké pro všechny bylo, když jsme se dozvěděli o tom, že dlouho očekávaná Playstation 4 exkluzivní hra The Last of Us: Part II se odkládá a ke všemu na neurčito. Aby toho nebylo málo, tak Sony začala bez rozmyšlení vracet peníze všem těm, kteří si hru digitálně předobjednali, což mělo za následek strach v očích hráčů, co se to se hrou děje. Naštěstí Sony netrvalo příliš dlouho a dozvěděli jsme se nové datum vydání, které bylo vzdálené tomu původnímu jen o pouhý měsíc. Tedy nic strašného. The Last of Us: Part II tedy vyjde na Playstation 4 již 19. června a k tak tu máme nový trailer, plný zajímavých dramatických momentů, který tento velký den připomíná.

Vzhledem k tomu, že The Last of Us: Part II je ve vývoji skutečně velmi dlouhou dobu, tak se k aktuálnímu konci vývoje vydal Neil Druckmann, režisér hry, menší proslov:

Několik posledních týdnů pro nás bylo velice náročných a díky novému datu vydání a dokončení vývoje The Last of Us: Part II jsme nyní jsme nyní něco málo přes měsíc od nového vydání 19.6.2020. Přiznávám, je to neskutečný pocit. Tento projekt představuje nejen dlouhé roky tvrdé práce a vášně od všech tady v Naughty Dog, ale hlavně pokračování cesty, která započala s Ellie, Joelem a každým z vás před sedmi lety. I přes několik těžkých momentů jsme skutečně šťastní, že jste tu s námi byli každý jednotlivý rok. Vaše podpora, důvěra a nadšení jsou pro všechny ve studiu mnohým.

Ze slov vedoucího Naughty Dog je nyní zcela jasné, že další odklady skutečně nehrozí a my se tak nyní skutečně můžeme těšit, až budeme naše PS4 opět vést k jejich maximálnímu výkonu jako tehdy před sedmi lety, kdy jsme ždímali naše PS3 k absolutnímu maximu.