Unikly záběry z hraní PS5 exkluzivity Godfall

Unikly záběry z hraní PS5 exkluzivity Godfall

22 ledna, 2020 0 Od Jiří Hora

Během loňského The Game Awards 2019 byly oznámeny první tituly pro nadcházející konzolovou generaci. Mezi nimi byla i hra Godfall, jenž zamíří exkluzivně na Playstation 5, ale dostupná bude také na PC, zde zase s exkluzivitou pro Epic Games Store. Hru má na svědomí studio Counterplay Games, které je složeno z řad vývojářů studií Blizzard a Insomniac Games. Co se týče samotného zasazení, tak o hře nevíme prakticky nic, krom toho, že by měla být žánru looter-shooter, či spíš looter-Smash, rpg a zasazena do nového fantasy světa.

Jistou nápovědu ohledně samotné hratelnosti nám poskytlo nové uniklé video, které obsahuje řadu záběrů z hraní. Kvalita videa sice nyní nijak vysoká, ale dává nám to jisté povědomí o tom, jak bude hra směřována. Souboje jsou zaměřeny na souboje zblízka pomocí různorodých zbraní, přičemž se hra podobá titulům jako jsou třeba Souls hry. Pokud budete pozorní, tak si můžete všimnout i druhé postavy, takže je možné, že kooperace bude také součástí hry. Naše postava by pak měla stanout proti různorodým nepřátelům, ale i obtížným bossům.

UPDATE: Na oficiálním Twitteru hry Godfall nyní tvůrci uvedli, že níže zobrazený trailer obsahující i gameplay záběry (doplněno video s lepší kvalitou), pochází skutečně ze hry Godfall, ale jde o rok starý interní trailer z PC verze, který byl určen pro interní prezentaci hry a neodráží tak aktuální stav hry. Vývojáři navíc slíbili, že brzy poskytnou ukázku z aktuální verze hry určené již pro next-gen konzoli Playstation 5.