Vyšla strategie Humankind

Vyšla strategie Humankind

18 srpna, 2021 0 Od Jiří Hora

Studio Amplitude pracovalo usilovně po dobu několika let na své nové budovatelské strategii s názvem Humankind, kterou bychom mohli zařadit do přímé konkurence s legendární Civilizací, byť nabízí i své vlastní inovativní prvky. Nyní je pro studio radostí oznámit, že je hra již hotová a mezi námi. Jelikož v rámci digitální distribuce je hra oficiálně vydán a můžete se do ní pustit. Hra je například součástí nabídky Xbox Game Pass pro PC. Krabicové verze s parádním steelbookem dorazí do obchodů o něco později. Níže si můžete krom launch traileru, přečíst také dopis od vývojářů pro své příznivce.

„Od chvíle, kdy jsme oznámili HUMANKIND, naši hru snů, uběhla docela dlouhá cesta a jsme nadšení, že konečně můžeme oznámit, že je venku! Na oslavu uvedení hry na trh jsme připravili nádherný, živý a akční trailer, který plně vystihuje naši vizi nekonečných možností, se kterými se ve hře setkáte.

Abychom poděkovali hráčům za podporu a zpětnou vazbu během vývoje, připravili jsme také bonusovou nabídku Early Adopters. A i když je dnes den vydání, je to pro nás jen začátek. Hodláme hru plně podporovat i v dalších letech a naslouchat našim hráčům, kteří nám pomohli hru udělat takovou jaká je. Sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte víc.

Doufáme, že se vám hra bude líbit!“

– Ampliteam