Yakuza 7: Like a Dragon má datum vydání a nový trailer

Yakuza 7: Like a Dragon má datum vydání a nový trailer

25 srpna, 2020 0 Od Jiří Hora

Série Yakuza je ve Východní části našeho světa velice populární městskou záležitostí, která nabízí vždy dobře zpracovaný dramatický příběh a skvělou hratelnost. Nicméně poslední oznámený díl Yakuza: Like a Dragon do všeho tak trochu hází vidle. Místo městské akce totiž půjde o městské RPG s tahovými souboji. Bude velice zajímavé sledovat, jak tuto změnu fanoušci série nakonec ustojí. Tuto skutečnost zjistíme už během letošního listopadu, jak vyplývá z pravé oznámeného data vydání. 13. listopadu se tak hry dočkají majitelé konzolí Xbox One a Playstation 4, přičemž o něco déle i majitelé Xbox Series X a Playstation 5.

Užijte si nevšední prostředí, které vám RPG hra Yakuza: Like a Dragon přináší. Vtáhne vás do ulic japonské Yokohamy a zažijete dobrodružství plné rvaček které znáte ze série Yakuza.

V traileru uvidíme Ichibana Kasugu, který je hlavním protagonistou řady Yakuza a ani zde nemohl chybět! Potkáte se ale s některými z jeho věrných členů – Nanba, Saeko a Adachi, se kterými můžete hrát za různá povolání v průběhu celé hry.

Která hra vám umožní protívníka dodělat dortem nebo posypat pepřem? Yakuza: Like a Dragon je v tomto ohledu jedinečná a to je to co vás na hře bude bavit! Neotřelost potyček a možnost s protivníkem jak se patří naložit. Je zcela na vás jak budete stoupat.” stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti Cenega Czech. Nový trailer naleznete níže.