Assassin’s Creed: Valhalla dostává nový trailer a gameplay video

Jedním z velmi očekávaných titulů letošního podzimu je bezesporu Assasssin’s Creed: Valhalla z dílny opět několika největších studií francouzské společnosti Ubisoft. O hře toho víme opravdu hodně, a proto se stále hojíme z rány, kterou nám přinesla absence české lokalizace, i tak se ale zdá, že nám severskou historií a mytologií opředený titul má, co nabídnout a pokud nás o tom nepřesvědčily dosavadní trailery a ukázky přímo, ze hry, pak ty nové, právě vydané, nás přesvědčit rozhodně mají a minimálně na nás to funguje.

Ubisoft si pro nás přichystal rovnou dvě videa. Prvním je 7-minutový trailer, který nás provede všemi herními mechanikami. Seznámí nás tedy s hlavními pilíři příběhu, představí nám skutečně robustní strom dovedností a další RPG mechaniky, názorně si můžete prohlédnout zakončovací údery, které nešetří brutalitou a hra jich má nabídnout více než 200. Nechybí ani představení vedlejších aktivit a úkolů, naší hlavní základny, která bude hrát velmi důležitou roli a pokud toho budeme hodni, budeme moci získat i legendární meč Excalibur. Vývojáři se dokonce pochlubili tím, že se podíváme i do míst severských bohů, do bájného Asgardu.

Druhé video může být pro některé ještě podstatnější. Společně s komentářem vývojářů se můžete podívat na celou hodinu z hraní hry, v němž je nám blíže představen průzkum světa, samotný gameplay a hlavně upravený soubojový systém. Assassin’s Creed: Valhalla vyjde už na launch konzolí Xbox Series, tedy 10. listopadu, přičemž tento den bude dostupný na PC, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a Playstation 4. O devět dní později se pak hry dočkají i ti vyvolení, na které se dostala konzole Playstation 5, přičemž osobně doufáme, že se místnímu Sony skutečně podaří prosazení více kusů pro náš trh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | CoverNews by AF themes.