Assassin’s Creed: Valhalla dostává nový trailer a gameplay video

Assassin’s Creed: Valhalla dostává nový trailer a gameplay video

15 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Jedním z velmi očekávaných titulů letošního podzimu je bezesporu Assasssin’s Creed: Valhalla z dílny opět několika největších studií francouzské společnosti Ubisoft. O hře toho víme opravdu hodně, a proto se stále hojíme z rány, kterou nám přinesla absence české lokalizace, i tak se ale zdá, že nám severskou historií a mytologií opředený titul má, co nabídnout a pokud nás o tom nepřesvědčily dosavadní trailery a ukázky přímo, ze hry, pak ty nové, právě vydané, nás přesvědčit rozhodně mají a minimálně na nás to funguje.

Ubisoft si pro nás přichystal rovnou dvě videa. Prvním je 7-minutový trailer, který nás provede všemi herními mechanikami. Seznámí nás tedy s hlavními pilíři příběhu, představí nám skutečně robustní strom dovedností a další RPG mechaniky, názorně si můžete prohlédnout zakončovací údery, které nešetří brutalitou a hra jich má nabídnout více než 200. Nechybí ani představení vedlejších aktivit a úkolů, naší hlavní základny, která bude hrát velmi důležitou roli a pokud toho budeme hodni, budeme moci získat i legendární meč Excalibur. Vývojáři se dokonce pochlubili tím, že se podíváme i do míst severských bohů, do bájného Asgardu.

Druhé video může být pro některé ještě podstatnější. Společně s komentářem vývojářů se můžete podívat na celou hodinu z hraní hry, v němž je nám blíže představen průzkum světa, samotný gameplay a hlavně upravený soubojový systém. Assassin’s Creed: Valhalla vyjde už na launch konzolí Xbox Series, tedy 10. listopadu, přičemž tento den bude dostupný na PC, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a Playstation 4. O devět dní později se pak hry dočkají i ti vyvolení, na které se dostala konzole Playstation 5, přičemž osobně doufáme, že se místnímu Sony skutečně podaří prosazení více kusů pro náš trh.