Assassin’s Creed: Valhalla dostává příběhový trailer

Assassin’s Creed: Valhalla dostává příběhový trailer

29 září, 2020 0 Od Jiří Hora

Během launche konzolí Xbox Series dojde k vydání hned několika velkých her, mezi nimiž nechybí ani letošní vikingský díl ze série Assassins Creed. Ten si to zamíří také na Xbox One, Playstation 4 a PC, přičemž toho pravého zážitku se máme dočkat právě na konzoli Xbox Series X. Jelikož je datum vydání, každým dnem blíže, tak je třeba hru neustále připomínat a tak se tak děje i nyní, kdy společnost Ubisoft vydává ke hře Assassin’s Creed Valhalla příběhový trailer, který je opět servírován ve skvělé formě. Ostatně najdete jej níže.

V Assassins’s Creed® Valhalla se z vás stává Eivor, nelístostný vikingský válečník vychovaný na příbězích o bitvách a slávě. Objevujte krásy dynamického otevřeného světa zasazeného do pozadí kruté a temné doby staré Anglie. Bojujte s nepřáteli, budujte své obydlí, získejte politickou moc a zaslužte si tak své místo mezi bohy ve Valhalle. Díky pokročilé RPG mechanice můžete ovlivnit vývoj vaší postavy a tím tak utvářet svět kolem vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancí přes bojovou strategii až k dialogům, budete sami strůjci své cesty ke slávě. Vyzkoušejte nemilosrdný bojový styl vikingských válečníků skrze boj se dvěma jednoručními zbraněmi, jako jsou sekery a meče nebo vyměnte jednu zbraň za štít. Utněte hlavy svým nepřátelům, vyřiďte je z dálky nebo je nepozorovaně zabijte svými skrytými čepelemi.

Plavte se z drsných a tajemných břehů Norska do krásných, ale nepřátelských království Anglie. Ponořte se do vikingského způsobu života plného rybaření, lovení, hraní chlastacích her a mnoho dalších. Zahajte masivní útoky na Saské vojsko a pevnosti skrze celou Anglii. Veďte svůj klan v bitvách, drancujte nepřátelská území a přineste ulovenou kořist zpět svým lidem. Stavte a vylepšujte budovy jako kasárny, kovárny, tetovací salóny a další. Naverbujte nové členy do svého klanu a utvořte si tak svůj osobní vikingský zážitek. Utvořte a přizpůsobte si uvnitř svého klanu unikátní vikingskou nájezdní skupinu a sdílejte ji online se svými přáteli, aby ji i oni mohli využít během svých nájezdů.” stojí v oficiálním popisku českého distributora, kterým je Conquest Entertainment. Assassin’s Creed Valhalla vychází už 10. listopadu. Pro Playstation 5 bude hra dostupná 19. listopadu.