Call of Duty: Black Ops – Cold War ukázáno v debutovém traileru + datum vydání

Call of Duty: Black Ops – Cold War ukázáno v debutovém traileru + datum vydání

27 srpna, 2020 0 Od Jiří Hora

Rok, co rok tu máme nový díl ze série Call of Duty. Každý rok o něm víme už poměrně brzy. Ale ten letošní rok si dával herní vydavatel Activision s jeho odhalením pořádně na čas. Dokonce až tak moc, že mnoho hráčů věštilo s letošním dílem nějaký průšvih. Naštěstí se zdá, že tomu tak nebude. Ba dokonce to vypadá tak, že Call of Duty se opět vrátí ve skvělé formě a se zasazením, které hráči mohou ocenit. Vydáme se totiž do 80. let minulého století, do období nejzáhadnějšího konfliktu dějin lidstva – Studené války. Bylo to období řady menších válek, období jaderného závodu, ale také celé řady zpravodajských operací. To vše nám má Call of Duty: Black Ops – Cold War naservírovat na zlatém podnosu.

Nedávný únik tvrdil, že hra bude přímým pokračováním prvního dílu Black Ops z roku 2010. My zde půjdeme po krku tajemné postavě známé jako Perseus, která touží rozpoutat geopolitické peklo mezi USA a Sovětským Svazem. My jako hráči se ve velkolepě zpracované kampani, na které dělali vývojáři z Raven Software, podíváme například do války ve Vietnamu, navštívíme tajnou základnu KGB a podnikneme utajenou operaci v ulicích Berlína. V příběhové části nemá být nic jak se zdá, máme trpět paranoiou a pocitem spiknutí. Titul má dokonce nabídnout volby během rozhovorů a také vícero konců, což je rozhodně zajímavé.Pokud jde o multiplayerovou část, tak ta bude představena 9. září během dalšího speciálního streamu ve Warzone, ale již nyní se můžete těšit na návrat Zombie kooperativního režimu a vývojáři z Treyarchu slibují také skutečný next-gen multiplayerový zážitek.

Call of Duty: Black Ops – Cold War vyjde už 13. listopadu letošního roku, tedy přesně v den o němž hovořily dřívější úniky. K dispozici bude hned několik edic, přičemž vedle Standartní edice budou k dispozici dvě další – Cross-Gen Bundle a Ultimate Edition. V případě, že budete přecházet na konzole nové generace, tak je třeba si pořídit jednu z oněch dvou dražších. V případě nákupu Standartních verzí nebudete mít možnost přestupu na verzi pro konzole nové generace. Jinak je určitě skvělé slyšet, že hra bude podporovat Cross-gen multiplayer, ale i postup.