Destruction All-Stars se nám představuje s novými informacemi

Destruction All-Stars se nám představuje s novými informacemi

1 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Vývojářské studio Lucid Games nám během léta představilo svou PS5 exkluzivní hru s názvem Destruction All-Stars. O té jsme věděli pouze to, že nás defacto čekají futuristické demoliční derby s tím, že po zničení auta zábava nekončí a my se pustíme do boje pěkně po svých, jen si musíme dávat pozor na zbylá auta. Jelikož byla aktuálně spuštěna produktová stránka hry, tak jsme se dozvěděli spoustu nových informací. Jen je škoda, že zároveň s tímto, se nepochlubili i nějakým tím gameplay videem, to by nás potěšilo asi ještě o něco více.

Destruction All-Stars se točí kolem Globální Federace Destrukce, v níž se utkává 16 největších šampionů z celého světa, kteří bojují o titul toho největšího z nich. Každý z jednotlivých šampionů bude disponovat unikátními schopnostmi a každý z nás si tak přijde na své a vypiluje svůj vytříbený herní styl, který bude potřebný k vítězství. Využít můžeme hbitost, rychlost nebo sílu, což může vést k několika rozličným scénářům k vítězství, mezi nimiž nechybí ani pořekadlo – Kdo uteče, vyhraje. Mějte však na mysli, že bez taktiky a pečlivého načasování bude vítězství jej těžko dosažitelné.

Ve hře nalezneme 28 unikátních vozidel, přičemž na startu každého závodu bude v aréně rozeseto několik základních z nich. Každý z šampionů však disponuje i svým unikátním vozidlem, které disponuje speciálními schopnostmi, které jsou nejen efektní pro fanoušky, ale také mohou zvrátit vývoj každého závodu. K jejich použití je ale třeba doplňovat palivo a to získáte jednoduše tím, že v aréně budete rozpoutávat doslova chaos. Každá soutěž má své specifické cíle, které je třeba plnit, abyste dosáhli kýženého vítězství.

Ačkoliv se to z původního oznámení zcela nezdálo, tak Destruction All-Stars bude obsahovat i příběhovou část, která nám představí různé hvězdy této soutěže a to v rámci 50 zavodů, 5 arén a různých výzev, z nichž vám budou odměnou různé nové skiny, transparenty, či emotikony. Online hra pak bude zahrnovat až 16 hráčů, s nimiž budeme moci bojovat v klasických hrách, či hodnocených, kde budete stoupat ve světovém žebříčku, či si napravovat reputaci z předchozích dní. Chybět by pak neměli ani pravidelné týdenní, či měsíční eventy.