Dnes vychází Ace Combat 7 Skies Unknown

Dnes vychází Ace Combat 7 Skies Unknown

18 ledna, 2019 0 Od Jiří Hora

Byla to dlouhá léta čekání, ale konečně je to tady. Dnešním dnem vychází regulérní sedmý díl série Ace Combat s podtitulem Skies Unknown. Náš Acemax67 už hru pilně recenzuje a jeho recenze se dočkáte v pondělí. A co že nás ve hře čeká? Níže se můžete podívat na oficiální text distributora, kterým je CENEGA Czech.

“Staňte se špičkovým pilotem a vzneste se do fotorealistických nebes s kompletním 360° pohybem; sestřelujte nepřátelské letouny a užijte si vzrušení ze soubojů v realistických příbězích. Letecké souboje nikdy nevypadaly ani nepůsobily lépe!

Project Aces pojímá tento díl série jako revoluci nebes, která nabízí zážitek tak podmanivý, že si budete připadat jako pilot skutečného letadla!

Na váš letoun i rozhraní mají vliv počasí a prostředí, což přidává na pocitu extrémní realističnosti, kterou jste ještě v žádné letecké bojové hře nezažili. Hra Ace Combat 7: Skies Unknown nabídne fascinující arzenál ultramoderních super zbraní a vybavení.

Klíčové prvky:

– Dynamické počasí: staňte se svědky nenadálých změn počasí během letu a snažte se bojovat proti environmentálním podmínkám a získejte tak výhodu nad protivníky
– Virtuální bitva: nechte se zcela pohltit vtahující hratelností misí navržených exkluzivně pro virtuální realitu PlayStation VR (pouze PS4 verze)
– Návrat do světa Strangereal: alternativní vesmír Ace Combat nabídne neotřelé prostředí a nové technologie

Hra vychází na PC, Xbox One a Playstation 4