Do Animal Crossing: New Horizons míří Halloweenský update

Do Animal Crossing: New Horizons míří Halloweenský update

29 září, 2020 0 Od Jiří Hora

V březnu letošního roku zavítal exkluzivně na konzoli Nintendo Switch nový díl ze série Animal Crossing, která je tu s námi již téměř 20 let. Novinka s podtitulem New Horizons se stala na zmíněné konzoli hitem a dost možná i nejprodávanějším dílem vůbec. Vývojáři také hru poměrně pravidelně zásobují novými updaty s novým obsahem a jeden takový nám pomalu ale jistě klepe na dveře. Jelikož tu už máme podzim, tak je třeba se náležitě připravit na blížící se svátky a který z nich je po celém světě nejoblíbenější? Ano, Halloween a právě na ten se už od 30. září budete moci připravit.

Nový bezplatný update pro Animal Crossing: New Horizons vám umožní vytváření nových DIY receptů, které jsou založené na typických podzimních surovinách jako jsou padající šišky, žaludy, či běžné listí. Zároveň si bude možné upravit svou postavu pomocí nových barev na tělo, ale i úžasných halloweenských kostýmů. Co by to pak bylo za Halloween, kdyby u vašeho domku chyběly vyřezávané dýně se všemi těmi hrůzostrašnými obličeji a výrazy. Halloween se blíží, tak si ho pojďme užít, alespoň virtuálně.

Níže naleznete kompletní výčet všech nových prvků, které přinese bezplatná aktualizace hry Animal Crossing: New Horizons již od 30. září:

  • Rostoucí dýně – Semínka dýně jsou ve hře po celý rok k sehnání od Leifa, nebo během měsíce října v obchodě Nook’s Cranny. Jakmile dýně vyrostou, jsou připravené ke sklizni a k následnému využití v rámci DIY projektů pro práci s dýněmi.
  • Přípravy na Halloween – Dýně jsou jen začátkem nového obsahu k oslavě svátku Halloween, které na hráče ve hře čekají. S kvapem blížícím se velkým dnem budou mít hráči možnost zásobit se s předstihem sladkostmi. Kostýmy, jako je kouzelníkův oblek nebo převlek mumie, je možné zakoupit během měsíce října v obchodě Able Sisters. Barvy na tělo a barevné kontaktní čočky jsou k zakoupení výměnou za bonusovou herní měnu Nook Miles. Hráči si navíc mezi sebou budou moci vyměňovat recepty s Halloween tématikou.
  • Večerní Halloween slavnosti – S příchodem Halloween noci 31. října se od 17 hodin shromáždí sousedé na náměstí bohatě vyzdobeném řadou Halloween dekorací. Hráči se také dočkají návštěvy mysteriózního hosta: Jacka, „cara Halloweenu“. Hráči, kteří Jacka obdarují lízátky a cukrovinkami, získají strašidelné odměny. Uschování nějakých sladkostí pro sousedy pomůže hráčům vyvarovat se zlotřilým žertíkům z jejich strany. Naštěstí budou mít hráči příležitost osvojit si několik nových Reakcí (Reactions) a adekvátně tak vyjádřit své pocity či obavy.
  • Seznam oblíbených snových míst – Možnost dát si šlofíka a navštívit jiné ostrovy ve svých snech byla představena již toto léto v rámci letního updatu. Nyní budou mít hráči možnost tvořit seznam svých oblíbených ostrovů, na které se chtějí ve svých snech vydat, díky čemuž bude snazší je kdykoliv znovu navštívit.
  • Aktualizace služby NookLink– Služba NookLink dostupná v rámci aplikace pro chytré mobilní telefony Nintendo Switch Online obdrží update na začátku října. Díky této aktualizaci získají hráči možnost provádět reakce ve hře. Co takhle toho využít při této příležitosti?