Fortnite pohltila černá díra, hra momentálně není dostupná

Fortnite pohltila černá díra, hra momentálně není dostupná

14 října, 2019 0 Od Jiří Hora

Tento víkend probíhala závěrečná fáze desáté sezóny Battle Royale hry Fortnite od studia Epic Games, která chystala konec, The End. Hráči tak očekávali spuštění další 11. sezóny, ale co se nestalo. Svět Fortnite byl pohlcen do nitra černé díry. Stalo se tak uderem dnešní půlnoci a od té doby se do hry nedostanete. Můžete sledovat pouze rotující černou díru, v jejímž nitru se občas objevují záhadná čísla, která hráči zkoušela využívat jako souřadnice, které by mohli teasovat na případnou další sezónu.

Epic Games se do této chvíle stále k dané situaci nevyjádřili, i když se spekuluje nad tím, že by hra mohla být opět uvedena do provozu tento čtvrtek. Nic však není oficiální. Nejpravděpodobnější je, že vývojáři chystají pro hru něco velkého, co vlastně může způsobit restart celého světa a zároveň přinést celou řadu novinek. Na YouTube však neustále běží živý stream s černou dírou a fanoušci tak netrpělivě čekají na moment kdy se něco stane. Nikdo nevěří tomu, že by hra měla skutečně a definitivně skončit, obzvláště když jde o jeden z největších zdrojů příjmů studia Epic.

O tom, že hra bude pokračovat nasvědčuje i chystaný bundle Fortnite Darkfire, který bude dostupný začátkem listopadu a to i krabicově. Ten bude opět obsahovat nějaké ty exkluzivní předměty a samotný název Darkfire by mohl naznačovat, že svět Fortnite možná ještě potemní. Uvidíme, jaké bude oficiální odhalení.