Gran Turismo 7 se ukázalo v gameplay záběrech + představení Porsche Vision

Gran Turismo 7 se ukázalo v gameplay záběrech + představení Porsche Vision

6 prosince, 2021 0 Od Jiří Hora

Série Gran Turismo se na jaře příštího roku dočká vydání regulérního pokračování, na které jsme čekali po celou dobu jedné éry konzole Playstation, konkrétně Playstation 4. Ačkoliv se na tuto konzoli Gran Turismo 7 také podívá, jejím hlavním působištěm má být konzole Playstation 5, která nabídne detailnější zpracování a třeba i podporu Ray-tracingu.

My tu nyní máme nové gameplay video, které se zaměřuje na závod na ikonickém okruhu Deep Forest Raceway, který je součástí série od prvního dílu, avšak v Gran Turismo Sport chyběl. Osobně mám na tento okruh velmi dobré vzpomínky a nutno říci, že v novém provedení značně prokoukl. Ostatně posuďte sami. Nakonec se složí připomenout, že Gran Turismo 7 v našich končinách vyjde s českými titulky.

Ještě tu pak máme nový trailer, který nám představuje nové vozidlo v rámci Vision Gran Turismo, o nějž se postarala německá automobilka Porsche. Kazunori Yamauchi na konto nového modelu řekl, že přitažlivost vozů Porsche vychází z jejich puristického designu, ale také z jejich perfekcionismu, jenž samo studio s německou automobilkou sdílí.