Hra Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin se chlubí postavami, lokacemi, ale i systémem povolání

Hra Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin se chlubí postavami, lokacemi, ale i systémem povolání

16 prosince, 2021 0 Od Jiří Hora

Už v prvním čtvrtletí příštího roku, konkrétně 18. března, se dočkáme prequelu slavné herní série Final Fantasy, jenž nese podtitul Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin, na němž společně pracují vývojáři z Koei Tecmo, Team Ninja, ale i Square Enix. O hře již něco málo víme, ale nyní jsme se dočkali pořádné porce nových informací. Ty se týkají postav, lokací, ale i dostupných povolání. Vše naleznete níže. Stranger of Paradise: FFO bude k dispozici na PC, Xbox Series, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4

Postavy

Sophia – Tato bojovnice je stejně jako Jack neochvějně přesvědčena o tom, žen musí porazit Chaos a tak se k němu a jeho skupině přátel na této cestě přidává.

Astos – Král temných elfů Astos obývá západní pevnosti a éterem se nese, že zná polohu krystalů. Jeho kráse je jen na oko, jelikož jeho duše je jak mor a vypadá to, že o Jackovi a ostatních ví.

Tiamat – Tato vícehlavá nestvůra je Ďáblem větru. Útočí na přímo pomocí svého dlouhého krku a ocasu a je schopna používat útoky větrného elementu – vichřice a bouře.

Lokace

The Western Keep – Starobylý hrad poznamenaný válkou. Toto místo je silně spojeno s jistým panovníkem; zkušeným lstivým despotou, který dovedl tyranii až na její samý okraj. Dávejte si pozor, jelikož během průzkumu pevnosti na vás mohou mířit obří šípy! Buďte ve střehu a včas se jim vyhněte.

Crystal Mirage – Krásná průsvitná věž, která se tyčí nad stromy v hlubinách lesa. Nachází se zde mnoho magických zařízení, a dosáhnout vrcholku věže není rozhodně snadným úkolem.

The Flying Fortress – Jak už název napovídá, je pevností tyčící se vysoko do nebe. Uvnitř pevnosti se nachází mnoho pozůstatků vyspělé civilizace. V nejhlubších útrobách by se měl zřejmě nacházet mystický větrný krystal.

Systém povolání

Jackovi a jeho společníkům budeme moci v boji přidělovat různé role, tzv. povolání. K dispozici budeme mít mnoho různých bojových stylů, od šermíře ohánějícího se ocelí až po mága ovládajícího kouzla. Je silně doporučeno experimentovat s různými dostupnými možnostmi a kombinovat jednotlivá povolání u jednotlivých členů skupiny. Sám Jack dokáže během boje plynule přepínat mezi dvěma rolemi.