Immortals: Fenyx Rising dostal příběhový trailer a gameplay videa

Immortals: Fenyx Rising dostal příběhový trailer a gameplay videa

23 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Společnost Ubisoft chystá ve velmi krátkých časových rozmezích vydat hned tři tituly a né zrovna malých rozměrů, což pro tuto společnost není zrovna typické. O jaké hry jde? Watch Dogs: Legion, Assassin’s Creed: Valhalla a nakonec také Immortals: Fenyx Rising. Právě poslední zmíněná hra by ale nakonec mohla hráče lákat nejvíce a to zejména proto, že se vymaňuje z dosavadní tvorby společnosti a dělá si věci tak trochu po svém. Inspirace zde přišla ze zcela jiných titulů, než těch vlastních. Immortals: Fenyx Rising v nás nejvíce evokuje podobnost s fenomenální The Legend of Zelda: The Breath of the Wild.

“Immortals Fenyx Rising vdechuje život velkolepému mytologickému dobrodružství. Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

V sázce je osud světa – poslední nadějí bohů jste vy.

Immortals Fenyx Rising je svěží a vtipné pojetí akčně dobrodružné hry v otevřeném světě, které přináší dynamickou akci, souboje a příběhy inspirované řeckou mytologií. Toulejte se svobodně po nádherně stylizovaném světě a používejte mimořádné schopnosti, které vám darují bohové, proti děsivým bájným monstrům. Čekají na vás zrádné zkoušky, hrdinské skutky a samotné podsvětí, které prověří vaši odvahu. Prožijte příběh z dávných věků o bozích a monstrech a staňte se legendou, kterou vám bylo souzeno být.” stojí v oficiálním popisku hry českého distributora COMGAD s.r.o.

My tu dnes máme zcela nový trailer, který se zaměřuje právě na příběhové pozadí nové hry, která se na pulty obchodů dostane už začátkem prosince tohoto roku a to na plaformách PC, Xbox Series X, Series S, Xbox One, Playstation 5 a Playstation 4. Kromě nového traileru se níže můžete podívat i na několik gameplay videí světových redakcí, které již měli možnost si hru vyzkoušet na vlastní kůži. Z videí je zcela patrné, že nás čeká skutečně zcela odlišný herní zážitek, než na který jsem u Ubisoftu zvyklí.