Láká nová sezóna Call of Duty: BO Cold War a Warzone na nový díl série?

Láká nová sezóna Call of Duty: BO Cold War a Warzone na nový díl série?

5 srpna, 2021 0 Od Jiří Hora

Herní společnost Activision nám stále tají informace ohledně nového dílu série Call of Duty. O něm se mluví pouze v řadě spekulací, přičemž jisté je pouze to, že na něm dělá studio Sledgehammer Games. Dle všeho by se nový díl měl jmenovat Call of Duty: WWII – Vanguard a měl by se odehrávat během 2. Světové války, přičemž zasazen by měl být do Pacifiku. Takto o novém dílu hovoří spekulace, což pevně věřím, že návrat do 2. světové by nikomu rozhodně nevadil.

Během včerejšího dne vydal Activion nový trailer, který láká na 5. sezónu Call of Duty Warzone a Black Ops Cold War. Trailer nám představil novou agentku Kitsune, přičemž v samotném závěru můžeme zaslechnout japonskou větu, která se stále opakuje dokola. Věta v angličtině zní Vanguard Incoming. Vzhledem ke kolujícím spekulacím by se mohlo jednat o lákání na blížící se oznámení hry. 

Activision měl navíc tento týden schůzku s investory, ze které vyplývá, že se o hru skutečně postará Sledgehammer Games, přičemž vyjde v posledním kvartálu tohoto roku. Lze tedy předpokládat, že ve hře je opět listopad, či začátek prosince. Je pravdou, že kolem Call of Duty je letos velmi dlouhé ticho, ale dá se předpokládat, že k oznámení dojde právě skrze Call of Duty Warzone, jako tomu bylo v případě předchozí díl.