Legendární RPG podle D&D mají data vydání pro konzole

Legendární RPG podle D&D mají data vydání pro konzole

31 května, 2019 0 Od Jiří Hora

Že se nejspíše dočkáme třetího Baldur’s Gate je opravdu ohromnou zprávou, ale neméně zásadní je i ta, že předchozí díly a další skvělá rpg z doby na přelomu milénia se dočkají své verze pro současné konzole Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Ostatně tak vydavatel Skybound Games avizoval již během února. Nyní mají všechny tři oznámené kolekce datum vydání a tak se hned pětice legendárních rpg založených na pravidlech Dungeons & Dragons dostane vůbec poprvé na herní konzole.

Na jaké hry že se můžeme v rámci tři různých balení těšit?

Dvou skvělých kolekcí se dočkáme již 24. září letošního roku. První kolekce zahrne Baldur’s Gate: Enhanced Edition a Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition. Druhá pak neméně oblíbené klasiky v podobě Planescape: Torment Enhanced Edition a Icewind Dale: Enhanced Edition. Obě kolekce by pak měli vyjít na €49,99, tedy cca 1299,- Kč.

V třetím balení pak nalezneme velice rozsáhlé Neverwinter Nights: Enhanced Edition, které v sobě zahrne i online kooperaci a multiplayer, jako jediná z výše dostupných klasik. Tohoto titulu se dočkáme 3. prosince, takže půjde o ideální dárek k Vánocům pro ty, kteří tato slavná rpg milují. Cena bude opět stanovena na €49,99.