Letošní ukázka ze Cyberpunku 2077 bude jiná, tvrdí Tomaszkiewicz

Letošní ukázka ze Cyberpunku 2077 bude jiná, tvrdí Tomaszkiewicz

24 dubna, 2019 2 Od Jiří Hora

V loňském roce jsme se konečně dočkali toliko vytoužené ukázky ze hry Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt Red. Ti nám dali solidní nálož gameplay záběrů, které původně prezentovali za zavřenými dveřmi na Gamescomu 2018. Že hra vypadala neskutečně? O tom žádná. Ale jak uvedl Mateusz Tomaszkiewicz pro server AreaJugones, tak hra se, od podoby té loňské ukázky, značně liší a doufá, že hráči budou z aktuální podoby Cyberpunku 2077 nadšení.

I když se nám hra loni ukázala v opravdu dlouhé gameplay ukázce, tak se jednalo jen o střípek samotné hry, která bude daleko rozšířenější a propracovanější. Cyberpunk 2077 v loňské ukázce defacto odprezentoval pouze akční složku hry, ale to je jen jedna z prvků celé hry, jak nyní uvedl Tomaszkiewicz, který má v CD Projektu Red nastarosti tvorbu samotných questů. Ten rovnou řekl, že to co letos uvidíme, ukáže Cyberpunk 2077 z jiného pohledu. Hra má v tuto chvíli zakomponovány velmi důležité rpg prvky, na kterých se značná část hratelnosti bude stavět. Ale i tak není stále vše hotovo, ráda herních mechanik ještě přibude a další jsou dolazovány. I přesto, že jsou pro vývojáře rpg prvky velmi důležité, dbají na to, aby i akční složka byla kvalitně zpracováná a zábavná.

Cyberpunk 2077 nemá stanoveno datum vydání, ale předpoklady směřují na letošní podzim pro platformy PC, Xbox One a Playstation 4. Vývojáři se nedávno nechali slyšet, že půjde o robustní open world fps rpg, které bude stavět na možnostech přístupu k samotné hře, propracovaném příběhu a naprosté volnosti při plnění misí. Podle všeho se ve hře nemůže stát, že uvidíte Game Over. Také se už této asi nejvíce očekávané hry nemůžete dočkat. Snad se na letošní E3 dozvíme co nejvíce. Cyberpunk 2077 by se měl představit na prezentaci Microsoftu jako tomu bylo loni.

Loňská ukázka ze Cyberpunku 2077