NBA 2K21 představuje edice a dostává datum vydání

NBA 2K21 představuje edice a dostává datum vydání

3 července, 2020 0 Od Jiří Hora

Během velkého Playstation 5 eventu představila společnost 2K Sports pohled na novou generaci sportovních her skrze jejich nesmírně oblíbenou basketbalovou sérii NBA 2K. Shlédnutí oznamovacího traileru hry NBA 2K21 nám dávalo tušit, že po stránce vizuální kvality se máme skutečně na co těšit. 2K se nyní nechalo slyšet, že změny mezi aktuální verzí hry pro Xbox One a Playstation 4 budou opravdu drastické a majitelé nadcházejících konzolí Xbox Series X a Playstation 5. Pokud se už nemůžete nového NBA 2K21 dočkat, pak vás jistě potěší, že hra vyjde už 4. září letošního roku na PC, Xbox One, Playstation 4 a Switch. Později pak pro konzole Xbox Series X a Playstation 5. Titul bude zároveň vzdávat hold zesnulému Kobemu Bryantovi. Více už níže v oficiální tiskové zprávě.

Společnost 2K představuje kompletní soupisku cover atletů pro NBA 2K21, další hry z skvěle hodnocené a nejprodávanější videoherní série simulátorů NBA za posledních 19 let. Na přebalu hry pro konzole současné generace se objeví pětinásobný hráč NBA All-Star a jednička Portland Trail Blazers – Damian Lillard. V případě konzolí nové generace se hlavní hvězdou stává Zion Williamson, hráč New Orleans Pelicans, držitel ocenění National College Player of the Year z roku 2019. Na přebalu speciální edice, která nese název the Mamba Forever Edition, budou mít hráči možnost spatřit legendu NBA Kobe Bryanta na oslavu jeho celoživotního úspěchu na poli basketbalu.

Hra NBA 2K21 přinese rozsáhlá vylepšení grafického zpracování a hratelnosti, bohaté kompetitivní a komunitní online funkce a hluboké a různorodé herní módy. Hra NBA 2K21 přinese zcela výjimečné pohroužení do všech aspektů basketu NBA a jeho kultury – kde VŠECHNO JE HRA.

Hráči, kteří budou chtít získat přístup k verzím hry pro obě generace konzolí, si mohou zakoupit hru v edici Mamba Forever Edition, která nabídne unikátní přebal hry a získají tak duální přístup na konzole obou generací (pokud si hráči zakoupí v září verzi pro PS4/XONE, získají také na konci roku verzi hry pro PS5/Xbox Series X a opačně).

Pro zajištění kompatibility her mezi novými a současnými konzolemi stejných rodin bylo do her přidáno několik nových prvků, jako je MyTEAM Cross-Progression (umožní přenos bodů MyTEAM Points, Tokenů, karet a herního postupu) a Shared VC Wallet (přenos všech nákupů a odměn).

Hra NBA 2K21 přinese v případě konzolí nové generace drasticky zrychlený loading, neuvěřitelně věrné vizuální zpracování a nepřekonatelně propracovanou hratelnost a bohatý obsah pro všechny fanoušky i hráče basketbalu. Hráči se mohou těšit na nové herní prvky, módy, nové značky, sociální eventy a zcela nový soundtrack, který slibuje lámat rekordy jakožto nejširší kolekce herní hudby.” stojí v tiskové zprávě poskytnuté českým distributorem CENEGA Czech. Níže se ještě můžete podívat na nový trailer k příležitosti oznámení NBA 2K21 Mamba Forever Edition věnované právě Kobemu Bryantovi. Zajímavostí určitě je i fakt, že verze pro Xbox Series X a Playstation 5 se budou prodávat za vyšší cenu, která bude přibližně o $10 navýšena proti verzím pro aktuální konzole.