Nové Watch Dogs, Rainbow Six, i Gods & Monsters odložen

Nové Watch Dogs, Rainbow Six, i Gods & Monsters odložen

25 října, 2019 0 Od Jiří Hora

Vypadá to, že s odklady velkých titulů se v posledním měsíci rozhodně nešetří. Naposledy nás zasáhl čerství odklad hry The Last of Us Part II, který se odsunul o celé tři měsíce a už se k němu přidává rovnou trojice titulů francouzské herní společnosti Ubisoft. Tato situace vzešla z finanční zprávy za letošní fiskální období, která vynechala tři poměrně zásadní tituly začátku roku právě společnosti Ubisoft. Jde o hry Watch_Dogs Legion, Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine a Gods & Monsters.

Podle všeho tato situace vyplynula z vydání nového Ghost Recon Breakpoint, který byl, bez servítek, absolutním propadákem a společnost Ubisoft se tak musela k danému problému postavit tak, aby se už neopakoval. Průměrný odehraný čas/hráč je na nějakých třech hodinách, jak vyplývá rovněž z finanční zprávy, což je i pro samotnou společnost velkým zklamáním. Všechny tři výše zmíněné hry tak vyjdou až ve fiskálním roce 2020/21, který začíná dubnem 2020 a končí 2021.

Všechny tři hry ale můžeme nejspíše očekávat do konce letních prázdnin, jelikož pak bude potřebovat Ubisoft prostor na závěr aktuální trilogie Assassins Creed a začátkem roku 2021 se snad konečně dočkáme hry Beyond Good & Evil 2.