Odhaleny grafické režimy Yakuza: Like a Dragon na konzolích Xbox Series + první gameplay záběry z Xbox Series X

Odhaleny grafické režimy Yakuza: Like a Dragon na konzolích Xbox Series + první gameplay záběry z Xbox Series X

13 října, 2020 0 Od Jiří Hora

Sedmý díl velice populární série Yakuza zamíří už 13. listopadu na konzole Playstation 4, Xbox One a hlavně novou generaci konzolí Xbox Series. Pokud jde o Playstation 5, tak tato verze se objeví, až v únoru příštího roku. Určitě ale mnohé z vás zajímá, jak Yakuza: Like a Dragon na konzolích Xbox Series poběží a my pro vás máme odpovědi. Začneme silnějším kouskem, kterým je Xbox Series X. Zde hra nabídne dva grafické režimy. První vám spustí hru v nativním 4K rozlišení při 30 snímcích za sekundu. V případě druhého režimu si hru můžete vychutnat při 60 snímcích za sekundu, ale musíte se spokojit s rozlišením 1440p.

Ohledně konzole Xbox Series S je situace trochu smutná. Konzole sice nabídne rovněž dva grafické režimy, ale nelze říci, že by nějaký z nich měl odrážet nextgen zážitek a to i přesto, že po stránce detailů, efektů, atp., by měla nabídnout stejně parametry, jako její silnější bratříček. Navíc jsme na začátku generace, takže jejím postupem budou výkonnostní rozdíly stále patrnější. Tak tedy k těm dvou grafickým nastavením na konzoli Xbox Series S. Pokud budete toužit po vyšším rozlišení, tak hra vám může běžet 1440p při 30 fps. Jestliže preferujete framerate, tak s 60 snímky za sekundu přichází, to největší zklamání, jelikož hra poběží pouze v rozlišení 900p, tedy ani ne ve Full HD.

Pokud chcete vědět, jak hra vypadá Yakuza: Like a Dragon na konzoli Xbox Series X, tak se níže můžete podívat na několik gameplay videí, jenž natočila světová herní média. V nich si můžeme náležitě prohlédnout grafické zpracování a hlavně nový soubojový systém, který je založen na tahových soubojích v reálném čase. Podobný soubojový systém nabídlo například RPG Final Fantasy XIII.