Overkills The Walking Dead se opět odkládá, tentokrát bez termínu

Kolem herních adaptaci The Walking Dead se nejspíše stahují mračna. Své o tom rozhodně může říct finální série The Walking Dead od Telltale, které hrozilo, že skončí nedokončená a nyní to bledě vypadá i s hrou na motivy Živých mrtvých od vývojářů že Starbreeze. Jejich Overkills The Walking Dead se přes řádnou propagační masáž na PC příliš neuchytilo a hru dnes moc lidí nehraje. Roli v tom sehrály pravděpodobně i průměrné recenze. Hra však vedle PC cílila i na konzole, ale tyto verze byly odloženy na únor 2019. Jenže tato informace již aktuální není.

Včera v pozdních hodinách přišla že Starbreeze zpráva, že Overkills The Walking Dead pro konzole se opět odkládá. Je tu však jeden zásadní rozdíl, již nepadlo žádné datum vydání. Hra je tímto odložena na neurčito, což rozhodně není dobré znamení. Je pravděpodobné, že neúspěch PC verze v této situaci sehrál jistou roli. Konzolové verze prý musí projít kompletní revizí a potřebují ještě další péči po stránce optimalizace. Údajně hra vyžaduje v některých případech značně upravit, či přepracovat, aby byla pro hráče atraktivnější. Dozajista vývojáři touží i po kladnějších recenzích, kterých se jim v případě PC verze nedostalo.

2 thoughts on “Overkills The Walking Dead se opět odkládá, tentokrát bez termínu

  1. Vážně působí blbě že článek má chyby i den po vydání. Chtělo by to nějakou korekturu.

  2. Ahoj, řadu článku píšeme na mobilu 😣není to ideál, ale abysme ušetřili nějaký čas, tak je to občas třeba, pak se tam objeví nějaká auto oprava a je to. Ale díky za upozornění dáme si větší pozor 😊

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | CoverNews by AF themes.