Představen nadcházející obsah pro Sea of Thieves

Představen nadcházející obsah pro Sea of Thieves

28 ledna, 2022 0 Od Jiří Hora

Během včerejšího večera uspořádalo studio Rare speciální stream pro jejich pirátské mmo Sea of Thieves. V této prezentaci nám tvůrci nastínili, na co se budeme moci těšit v nadcházejícím roce 2022. Ve hře jsou tak hned čtyři sezóny, z nichž každá nám přinese nějaké ty kosmetické doplňky, jenž budou zahrnuty v Plunder Passu, ale také nové příběhové mise, události, ale i další záhady. Ostatně níže můžete shlédnout celý Preview Event, ale i celou road mapu na letošní rok.

Hlavním tahákem na rok 2022 má být příběhový obsah, jenž je zahrnut v misích typu Adventures a Mysteries, jenž budou doplňovat klasické sezóny. Všechny Adventures a Mysteries budou časově omezené a každý měsíc, bychom se měli dočkat nových takovýchto příběhů. Jeden takový event. By měl být dostupný uuž od 17. února a nese název Shrouded Island. Pokud jde o jednotlivé sezóny, tak každá z nich vyvrcholí Final Adventure, jenž potrvá na rozdíl od všech ostatních po dobu 3 týdnů.

Pokud jde o novou část Mysteries, tak v ní budeme řešit různé náročné puzzly a odhalovat tajemství, jenž budou dohromady tvořit větší kus příběhu. Mysteries budou ve hře daleko déle, než Adnventures, jelikož vše bude záviset na tempu, jak komunita bude schopná dané hádanky řešit. Sea of Thieves je k dispozici na Xbox Series, Xbox One a PC.