Simulátor ponorky Uboat vyjde krabicově v Early Access

Simulátor ponorky Uboat vyjde krabicově v Early Access

17 dubna, 2019 0 Od Jiří Hora

Simulátory jsou specifický žánr. Skrze tyto hry se můžeme vcítit do různých životních rolí, k nimž bychom se nikdy nedostali. Chcete být závodníkem? Není problém. Chcete být pilotem, farmářem, drevorubcem, řidičem kamionu, či chcete vědět jaké to je být chlebem? To vše díky simulátorům můžete. Pokud jste někdy zatoužili po tom, jaké to je ocitnout se na palubě ponorky za 2. světové války, pak nyní budete mít možnost, díky novému simulátoru Uboat od studia Code Horizon, jenž vydává PlayWay.

Jak se s námi nyní oficiální distributor pro ČR Cenega Czech podělil, tak tento herní titul vyjde v krabicové verzi již 30.4. a to rovnou v Early Access verzi. Krabicové verze vám pochopitelně dává přístup i k plné verzi v okamžik jejího vydání a kromě toho získáte i nějaké ty bonusy ve formě digitálního soundtracku, tištěného plakátů s průřezem ponorky a tištěného artbooku různými typy plavidel dané éry.

Oficiální popis distributa Cenega Czech:

Survival hra UBOAT přináší jedinečnou simulaci života na palubě válečné ponorky z éry Druhé světové války společně s mechanikami organizace posádky, kde hlavním úkolem je zajistit přežití německých námořníků. Loď je sice jejich domovem, ale stejně tak se může stát I místem jejich posledního spočinutí… Ve hře UBOAT převezmou hráči plnou kontrolu nad posádkou s cílem zajistit optimální řízení celé lodi. Tvým úkolem bude starat se o fyzický i psychický stav posádky a vyvarovat se tak případným pochybením.