Sledujte první obrázky ze hry Test Drive Unlimited: Solar Crown + nové informace

Sledujte první obrázky ze hry Test Drive Unlimited: Solar Crown + nové informace

17 dubna, 2023 0 Od Jiří Hora

Už je to nějaký ten čas, co herní vydavatel Nacon oznámil, že studio Kylotonn Racing pracuje na novém díle ze série Test Drive Unlimited. Ačkoliv jsme se postupem času dočkali několika trailerů, tak žádný nám nepřinesl záběry ze hry. Naštěstí nyní jsme se dočkali konečně několika obrázků zasezených přímo do prostředí herního světa a je třeba říci, že nepůsobí vůbec špatně. Ostatně níže můžete posoudit sami. Novými obrázky ale nekončíme, jelikož tvůrci vydali vývojářský deníček zaměřený na herní svět a my tu pro vás máme celou řadu nových informací.

Tvůrci zmiňují, že Hong Kong Island, kam je hra situována je vytvořen v měřítku 1:1 a nabídne celou řadu rozmanitých míst a skutečnou spleť silnic s kilometráží 600km. Tvůrci ale do této hodnoty nepočítají různé lesní cesty, které vychází z pěších cestiček, ale pro potřeby hry byly přemodelovány do podoby hrou vyžadovaných. Tyto cesty nebudou většinou zakresleny do herní mapy a tak bude velmi důležitý i průzkum herního světa. Znalost prostředí tak má být klíčová, aby bylo možné zvládnout všechny výzvy, které před nás hra postaví.

Tvůrci se chlubí také dynamickým systémem počasí a denní doby, takže se můžeme těšit jak na jízdu při východu slunce, tak jízdu nočním městem. Tvůrci slibují, že zejména jízda za deště drasticky změní chování vozidla, kdy budeme muset jízdu přizpůsobit novým podmínkám a možné přezujeme také pneumatiky. Jelikož svět nemá být jen krásným prostředím, ale také místem plným obsahu a aktivit, tak se můžeme těšit na 14 různých okrsků k průzkumu, kde nalezneme celou řadu závodů, aktivit, událostí a předmětů k sbírání. Chybět pak nemá ani lov vraků a dílů k jejich obnově. Test Drive Unlimited: Solar Crown má dorazit v letošním roce na PC, Xbox Series X/S a Playstation 5.