Ve filmu Thor: Love & Thunder se mají objevit Strážci Galaxie

Ve filmu Thor: Love & Thunder se mají objevit Strážci Galaxie

13 března, 2020 0 Od Jiří Hora

Ačkoliv to má zábavní průmysl v současné chvíli velmi těžké, tak musíme být optimisty a doufat, že se svět brzy zotaví z aktuálně se šířící pandemie a to nejen kvůli výše uvedené sféře, ale hlavně kvůli lidem samotným. Veškeré světové premiéry se tak postupně odkládají a vypadá to, že nás v druhé polovině roku nejspíše čeká extrémně nabitá filmová nadílka, na kterou se budou postupně kupit i další snímky na nadcházející rok. Mezi nimi je také marvelovský snímek Thor: Love & Thunder, v níž se nám opět představí Natalie Portman jako Jane Foster, ale i jako ženská představitelka Thora.

Hlavní role ve filmu však opět bude patřit Chrisi Hemsworthovi, vedle něhož se objeví, již zmíněná, Natalie Portman a dále Tessa Thompson a nedávno potvrzený Christian Bale, jenž se ujme role hlavního záporáka. Už takto bychom mohli říci, že je sestava skutečně silná. Ale jak jistě víte, tak Thor na konci Avengers Endgame odcestoval se Strážci Galaxie. Jenže film Guardians of the Galaxy vol. 3 se začne natáčet nejdřív příští rok a Thor: Love & Thunder mu bude tedy předcházet. Co to znamená?

Aby byla zajištěna jistá kontinuita, na níž jsou Kevin Feige a jeho Marvelovský tým nesmírně hrdí, tak se ve čtvrtém Thorovi objeví právě i parta ze Strážců Galaxie, tedy minimálně několik z nich. Účast nejroztodivnější sebranky Galaxie potvrdil představitel Groota, sám Vin Diesel. Vypadá to, že by mohl být snímek Taika Waititi skutečně pořádnou akční jízdou s notnou dávkou humoru typickou pro Strážce Galaxie. A asi je každý z vás zvědav, jestli Thor již schodí to super panděro.

Povedený fanouškovský poster