Vyšlo Desperados III, sledujte launch trailer

Vyšlo Desperados III, sledujte launch trailer

17 června, 2020 0 Od Jiří Hora

Po dlouhých 14ti letech se vrací jedna z legendárních taktických sérií. Desperados III je poctou nejen svým předchůdcům, ale i taktickému žánru obecně, alespoň to tvrdí více než většina světových recenzí. Studio Mimimi Games si tak po skvělé hře Shadow Tactics může přidat další zářez na své kolty. Vzhledem k tomu, že Desperados III je nyní v prodeji na Xbox One, Playstation 4 a PC, tak si pro nás vývojáři přichystali parádní launch trailer, který nás má definitivně navnadit k tomu, abychom se do nového pokračování chtěli ponořit.

Desperados III je moderní taktická hra v reálném čase, zasazená do drsného prostředí Divokého západu. Ovládáte otrhanou družinu, ze které se stává vysoce funkční skupina nepravděpodobných hrdinů a hrdinek. Velice odlišné osobnosti mají se spoluprací zpočátku problém, ale nakonec spojí síly a své charakteristické schopnosti a postaví se zdánlivě lepšímu soupeři. Desperados, které pronásledují nemilosrdní zbojníci a zkorumpovaní muži zákona, musí pokaždé zvrátit průběh bitvy ve svůj prospěch.

Na dramatické výpravě napříč USA a Mexikem ze 70. let 19. století bude tým čelit neuvěřitelně velké přesile a bude muset přechytračit výrazně početnější gangy. V rámci úkolu vystopovat úhlavního nepřítele a zhatit plány nelítostného korporátního magnáta bude pětice odlišných postav používat širokou škálu schopností, aby infiltrovala, špehovala, sabotovala, unikala, kradla, unášela, vraždila, vyhazovala všechno možné do povětří… a když všechno ostatní selže, promluví zbraně.” stojí v oficiálním popisku hry českého distributora Comgad s.r.o.