Vývojáři hry Ghost of Tsushima se podělili o některé zajímavé detaily

Vývojáři hry Ghost of Tsushima se podělili o některé zajímavé detaily

2 srpna, 2020 0 Od Adam Král

Jedna z nejlepších a také nejočekávanějších novinek tohoto roku? Není jí ani Watch Dogs Legion, ani dokonce Cyberpunk 2077.  Jedná se o jednu z nejlepších PS4 exkluzivitek, kterou Sony kdy přinesla – Ghost of Tsushima. A právě vývojáři této hry se s námi rozhodli podělit o některá zajímavá čísla.

Hra je venku v době psaní tohoto textu přibližně 2 týdny a za tu dobu stihla nasbírat celkem slušné statistiky. Více než 57 milionů hráčů vyzvalo na férovku Mongoly v souboji  1 v 1, skoro 9 milionů majitelů GoT následovalo lišku. Pro tyto účely strávili hráči 810 let na koňském hřbetu a pro zahnání nudy napsali 14 milionů haiku (To dává celkem 66 milionů veršů), či před námi 139 milionů Mongolů uteklo.

A kolik majitelů Ghost of Tsushima po světě je? Číslo nyní přesahuje takřka 3 miliony zakoupených kopií. Z toho 2,4 milionů bylo první 3 dny od vydání, za což si Sucker Punch může připsat rekord nejlépe prodávané PS4 exkluzivity bez předešlých dílů.

Podle některých webů prozatím na platinovou trofej dosáhlo 4,8% majitelů hry. Jak to máte vy ? Hráli jste, nebo hrajete nového Ghosta ? Lovu zdar!