Wolfenstein Youngblood nyní v prodeji

Wolfenstein Youngblood nyní v prodeji

26 července, 2019 0 Od Jiří Hora

Po roce čekání konečně nastal Den D. Studio MachineGames dnes vydává svůj zatím poslední díl série Wolfenstein, tedy spin-off Wolfenstein Youngblood. Na hře ještě vypomáhalo studio Arkane, které je známé díky sérii Dishonored, nebo poslednímu Prey. Studio Arkane navíc dnes  vydává svůj titul ve spolupráci s MachineGames, rovněž ze světa Wolfenstein, a jde o hru pro virtuální realitu s názvem Wolfenstein Cyberpilot. Více o Wolfenstein Youngblood v tiskové zprávě.

Tisková zpráva společnosti Cenega Czech:

Wolfenstein: Youngblood je zbrusu novým kooperativním dobrodružstvím postaveným na spolupráci ověnčeného studia MachineGames, které stvořilo uznávaný titul Wolfenstein II: The New Colossus, a týmu z Arkane Studios® Lyon. Vžijte se do role jednoho z dvojčat BJ Blazkowicze a vydejte se na smrtelně nebezpečnou misi, ve které se v Paříži 80. let 20. století pokusíte najít svého ztraceného otce. Chopte se nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel.

Paříž roku 1980. BJ Blazkowicz, hrdina druhé americké revoluce, se pohřešuje. Devatenáct let po událostech hry Wolfenstein II: The New Colossus se BJ ocitá v nacisty okupované Paříži, kde záhadně mizí. Po letech výcviku vedeného přímo jejich bitvou zoceleným otcem se teď BJova dvojčata Jess a Soph musí sama vrhnout do akce. Dejte se do kupy s novou plejádou bojovníků za svobodu a postavte se nepříjemnostem zvrácené alternativní reality Paříže 80. let 20. století.

Hra Wolfenstein: Youngblood vychází dnes 26. 7. 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.