Xbox Games Showcase Extended – Co se do původní prezentace nevešlo

Xbox Games Showcase Extended – Co se do původní prezentace nevešlo

14 června, 2023 0 Od Jakub Číhal

Další prezentací v pořadí byla druhá polovina Xbox Showcase, která už ale předem avizovala, že nepřinese žádné velké oznámení a zaměří se spíše na drobnosti a doplňující informace k oznámeným hrám.

Máme tak pár nových informací k Avowed od Obsidian Entertainment. Hra bude menší, velikostí podobná například hře Outer Worlds, nějaké obrovské RPG čekat nemáme. Určitě víte, že hra se odehrává ve světě Pillars of Eternity, ale vývojáři nás ujistili, že hru si užije naprosto každý a znalost předchozích her není podmínkou. Ve hře budete mít několik společníků, svět bude rozdělen na několik propojených zón a nabídne veliký počet všech možných nepřátel. S vydáním se počítá na rok 2024.

Pokud vás chytla hra Hi-Fi RUSH, máme pro vás plno novinek. Již 5. července dorazí do hry update s názvem Arcade Challange. Ten do hry přinese dva nové režimy BPM RUSH a Power Up! Tower Up! Hraním těchto režimů půjde odemknout plno odměn, update dále přinese nové útoky a možnosti do photo režimu. Podívejte se na oznamující trailer.

Hra High On Life dostane rozšíření High On Knife. Stane se tak již během tohoto podzimu, přesné datum bude teprve oznámeno.

Objevili se i vývojáři z Ninja Theory, kteří pracují na Senua’s Saga: Hellblade II. Moc nových informací jsme nedostali, jejich prezentace se zaměřila čistě na ukázku toho, jakým způsobem snímají pohyby herců pomocí technologie motion capture.