Adventura Lost in Random se připomněla novým trailerem

Adventura Lost in Random se připomněla novým trailerem

23 července, 2021 0 Od Jiří Hora

V minulém roce nám vývojářské studio Zoink Games představilo svůj nový chystaný titul s názvem Lost in Random, který bude stejně jako jejich předchozí kousek Fe součástí programu EA Originals, který zaměřuje na originální menší herní tituly a z jehož produkce jsme dostali již několik velmi povedených kousků jako Unravel, It Takes Two, A Way Out a další. O hře Lost in Random jsme neslyšeli celý rok, takže EA Play bylo skvělou příležitostí pro připomenutí.

Hra se nám tak ukázala v nového traileru, který obsahoval celou řadu nových gameplay záběrů a kromě toho obsahoval také datum vydání. To bylo stanoveno na 10. zaří letošního roku. Lost in Random vyjde na konzole Xbox Series, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4 a Nintendo Switch, přičemž nebude chybět ani platforma PC.

Království Random, kterému vládne zlá královna, je rozděleno do šesti stínových říší, v nichž život ovlivňuje prokletá černá kostka. Hru má na svědomí cenami ověnčené švédské studio Zoink a Ryan North, autor komiksu Adventure Time, který získal cenu Eisner Award, a The Unbeatable Squirrel Girl od Marvel Comics. Připojíte se k chudé dívce Even, kterou provází smůla, a vydáte se s ní na temnou výpravu za záchranou její milované sestry. Společně s Dicey, malou a neobvyklou živoucí kostkou, se musí Even naučit přijmout všudypřítomný chaos a odhalit starý příběh s moderním poselstvím.“ Stojí v popisku hry na Steamu a EA Play.